#61
Snack daj spokój z tym s bikiem wisiało to ustrojstwo z rok czasu na allegro albo lepiej za dwupak whiskey ze średniej półki :) i wrażania na nikim nie zrobił.

Spójrz na Koniacza. Nic tylko zakładać japonki koszulę hawajską i zwiedzać nadmorskie kurorty :)

Bart nieoficjalnie odrzucam kandydaturę Twojego "dajmonbajka" . Za dużo już się na niego napatrzyłem :lol:

#69
ooo focker mogę wypożyczyć do zdjęć, postaram się nie zniszczyć ;-)
a żółty to chyba też nie pasi, nie ma z czym zagrać, żadnego elementu żółtego nie ma w rowerze. poza tym zanim cardamon byś przysłał znad morza to już byłby nowy rok :-P

ale aż tak was kłuje w oczy ten biały mostek? powiem wszystko Yvesowi, będzie mu bardzo przykro!
Scott Pro Racing W/C 99' -----> galeria flickr
Specialized Stumpjumper M2 FS 95' -----> galeria flickr

#78
dobrze jakby wszystkie zdjęcia były poziome :-)

rozmawiałem z moją gorszą połową, podobno jest jakaś drukarnia gdzie pobierasz mały program ładujesz zdjęcia wybierasz ogólny layout i im wysyłasz taki przygotowany gotowiec i oni drukują X razy, podobno prosta sprawa, jutro się dowiem ile za sztukę, mogę ogarnąć temat jeżeli chcecie :oops:

#81
Aldek, a Ty chcesz mieć murzyńskiego pindola zamiast swojego roweru, że już zaczynasz tak jęczeć czy co ? ;-) layouty są tak przygotowane że wstawiasz zdjęcie albo poziome i pod spodem masz kalendarz na dany miesiąc albo zdjęcie pionowe i jest ono tłem dla numerków albo numeracja jest pionowo na jednym z boków, jak będzie raz w poziomie raz w pionie to wyjdzie kupa z takiej szaty graficznej, ja tego robić nie muszę, moge podać Wam linka, każdy zrobi sobie swój kalendarz i najbardziej będzie zadowolony Bart walac gruchę nad 12-toma zdjęciami swojego DB :lol:

#84
cardamon pisze:
corrado1111 pisze:A na czerwiec proponuję zdjęcie Piotra w rajtach.
git, dostarcz foto :mrgreen:
Szukałem właśnie w Piotrowej galerii ale są same rowery, Piotra nie ma na żadnym zdjęciu.
Lodzermensch

#85
A co Piotr ma super rzeźbe i figure atlety? Bo szczerze to go nigdy na żadnym foto nie widziałem Corrada widziałem,Fockera,Yvesa,Dodo,Skolioze, no czyli wszystkich z zlotowych foto co byli podpisani. Mnie to przez fb pewnie całe forum oglądało...

#90
No ale muszą mieć widok wielkie bicki rzeźba tripola idealna a zręcznie paluszkami bawi sie kluczem do nypli :lol: a ja sam ostanio sie nauczyłem zaplatać i centrować bez centrownicy i w końcu wychodzi mi z pamięci :-D