Welołak - Cycle Wolf Tucano

#1
U mnie pada, nudno i szaro. Odkurzyłem kolejny frameset i zabieram się za przymiarki.
Planuję tutaj STX/STX SE.
Na pierwszy ogień idą koła, może trochę anody. Kiera do wymiany bo stalowa, ciężka.
Ostatnio zmieniony 2015-11-27, 10:20 przez veng, łącznie zmieniany 4 razy.
Marin PM '92, AE Concorde '96, Raleigh Technium Peak '92, Alpinestars Cro-mega DX '91, Cycle Wolf Tucano, Panasonic MC-7500 '89, Wheeler Team 9900 '93
Załączniki
cw_aut.jpg
aktualny wygląd

#6
Nie musi być haj endowo żeby było ładnie i schludnie :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#11
fioletowy kokpit to za duzo. czarny bylby bardziej na miejscu

ps. lubie traktowac te kolorki wesolki jako bizuterie, a odciagaja uwage od ramy i tego pieknego siodla, ktorego ksztalt uwazam jest najzgrabniejszy w swiecie siodel

#12
julek pisze:fioletowy kokpit to za duzo. czarny bylby bardziej na miejscu

ps. lubie traktowac te kolorki wesolki jako bizuterie, a odciagaja uwage od ramy i tego pieknego siodla, ktorego ksztalt uwazam jest najzgrabniejszy w swiecie siodel

że co ??? że jak ???
www.velotech.pl

#14
Piotr pisze:
julek pisze:fioletowy kokpit to za duzo. czarny bylby bardziej na miejscu

ps. lubie traktowac te kolorki wesolki jako bizuterie, a odciagaja uwage od ramy i tego pieknego siodla, ktorego ksztalt uwazam jest najzgrabniejszy w swiecie siodel

że co ??? że jak ???
co potrzeba wytlumaczyc :?:

#15
Hubert pisze:Czy tego Wolfa nie trafiłeś niedawno na allegro a był on na czarnym lx w części?
nie
Dezent pisze:Fajniutki :mrgreen:
thx, korba od Ciebie
Piotr pisze:jakoś mnie nie nrawitsa ten fioletowy kolorek ....
&
julek pisze:fioletowy kokpit to za duzo. czarny bylby bardziej na miejscu

ps. lubie traktowac te kolorki wesolki jako bizuterie, a odciagaja uwage od ramy i tego pieknego siodla, ktorego ksztalt uwazam jest najzgrabniejszy w swiecie siodel
rzecz gustu, opony od razu miałem przygotowane w dwóch wersjach, siodło za sugestią, purpura zostaje
Marin PM '92, AE Concorde '96, Raleigh Technium Peak '92, Alpinestars Cro-mega DX '91, Cycle Wolf Tucano, Panasonic MC-7500 '89, Wheeler Team 9900 '93