#34
Malowany :) w rzeczywistości jest ciemniejszy.
Tak "sesja" była u rodziców i jeśli chodzi o segmencik to już z moimi staruszkami musisz rozmawiać, ale wątpie by po 35 latach pozbyli się tego cuda:)))
DBR

#44
focker pisze:Wygląda znacznie lepiej niż z Bermanem. Trochę był z tamtym widłem za bardzo upstrzony. Teraz nabrał fajnej elegancji. Niebieskie pancerze są super. Jak teraz wychodzi na wadze?
Dzięki:), jeszcze nie zważyłem, zrobię to przy najbliższej okazji.
DBR

#46
waga ramy powala,
a oponki to miśki?
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#48
Kurcze
gdzie takie miśki dają?
chętnie bym przygarnoł :)
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#52
Wiecie co, nie miałem pomysłu na tą ramę i już prawie sprzedałem, ale po tym jak na google+ przed momentem odezwał się do mnie sam konstruktor Piergiorgio Ferremi, nie sprzedam jej za żadne skarby :))))
DBR
Załączniki
Pirgiorgio.jpg
Pirgiorgio2.jpg

#55
konrik80 pisze:nie sprzedam jej za żadne skarby :))))
:->

czekam na rozwoj wydarzen
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#58
Popatrz no jaki to zbieg okoliczności :lol:
Widać że ten Italianiec pisał po przez translator :mrgreen:
Jak on ciebie znalazł :shock: :?: :!:
A ten wideł Bergmana to na prawdę fajny - jeszcze takiego nie widziałem , szkoda że go zdemontowałeś z roweru bo bez niego wygląda blado i pospolicie na sztywnym widelcu :-/
A ten czerwony Bomber to chyba jakiś czas temu wisiał na allegro :?:

#60
cardamon pisze:
konrik80 pisze:Wiecie co, nie miałem pomysłu na tą ramę i już prawie sprzedałem, ale po tym jak na google+ przed momentem odezwał się do mnie sam konstruktor Piergiorgio Ferremi, nie sprzedam jej za żadne skarby :))))
http://allegro.pl/rama-ferremi-leveret- ... 92261.html

oszukujo :roll: :roll: :roll: :-P
I co nagle się odkochał :?:
Marzenie ściętej głowy że ktoś da 4 stówy ... nie w PL.
Tutaj może jak by ją chciał sprzedać za 150 zł razem z wysyłką to jakiś dziad by wziął na zimówkę :roll:
Cardamon - ty szpiegu paskudny :!: :-P
cron