#62
E, to ja starszy jestem. Kurtki parmalat i dzynsy pyramid.
Ojciec kolegi doszedł do niewyobrażalnych dla nas, w PRL pieniędzy, tłukąc na wtryskarce breloczki z logami zachodnich aut. Bo każdy, kto miał syrenkę, musiał mieć przywieszkę audi/merc na breloczku.
Ech, młodość.
Fajny Ci wychodzi ten stefcio, mam też jednego, i dzieciaki go bardzo lubią.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#63
Radziej pisze:Sorry za ten mały off. Ja byłem dobry w przerabianiu okularów na Oakley i rowerów na Specialized.

fajna dyskusja przy okazji Stefana sie stworzyla ;-) jak juz wszyscy opowiadaja co tam w dziecinstwie przerabiali to ja dodam od siebie ,ze gdzies tak w 8 klasie podstawowki przerobilem jaguara na Colnago :oops:
w tlumie innych jaguarow,sportow i special´i wygladal bosko 8-) kuzynka jeszcze niedawno miala zdjecia .....chyba musze je odzyskac !!!
dodam ,ze to nie bylo takie latwe jak teraz...na naklejki odkladalem pol roku , farba od znajomego kolarza z Lodzi (ciemna wisnia).......... ehhh wspomnienia
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#64
marcin74 pisze:
mam wiec pytanie do Andrzeja rowerzysty ....po jaki ch....!!!!! wyskakujesz z alivio
no jak po co , do farbowanego lisa najlepiej pasuja farbowane lisy :), zedrzec naklejki i piekna niemal m739 ;)... a tak swoja droga, to niech sobie kazdy sklada jak ma kaprys, tylko po co krzywe teksty w innych watkach to nie kumam, ja wiecej w temacie tego "czegos" sie nie wypowiadam, co SE zlozy , to SE bedzie mial ;)

#70
wolnego Panowie,miałem na mysli tylko te zgodne z oryginalnym malowaniem,czyli...te co są :mrgreen:

przepraszam,za całe nieporozumienie (jakos nie otwierały mi sie wczesniej zdjęcia z pierwszej strony watku).
śmietnik to nie retro!

#72
smolar pisze: przepraszam,za całe nieporozumienie (jakos nie otwierały mi sie wczesniej zdjęcia z pierwszej strony watku).
a widzisz Smolarze, bo ja w pewnym momencie edytowałem 1-szy post :oops:
naklejki oryginalne starałem się zachować oczywiście z pomocą Himayera

Ojcze, miałem cicha nadzieje że jednak trochę posprzątasz te "farbowane lisy" i "pedalskie kolorki" ;-)

#73
prawdziwy facet zna tylko 3 kolory, zj...ne , zajebiste i pedalskie, wiec nic faceta dziwic nie powinno;) , a farbowany lis bez wzgledu jak go nazwiesz nadal bedzie farbowanym lisem :)... wiec co tu sprzatac, stevens cudny, dawaj go na m950 i od razu odbierz tytul na rower roku :), wsio za jednym zamachem,

#76
troszkę gratów to projektu doszło, mostek RooX zostanie pomalowany pod kolor ramy, szkoda mi nowego RooXa ładować a chciałbym coś srebrnego więc kiera na razie taka, wygrzebana na Młynie 195g już z rogami czyli całkiem spoko, M739 to już raczej postanowione :) i dwie drobnostki, chlapacz antybłotny na FD :lol: i płetwa

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

#77
Tee skąd tego Sharka wyszarpałeś? Załatw mi też takiego w opakowaniu :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#79
jakiś rok temu kupiłem ostatnią w sklepie internetowym, ktoś tu wrzucił link i załapałem się na jedną, tą w opakowaniu zostawiam na jakiś wyjątkowy moment ;-) mam jeszcze jedną nową tylko gdzieś taśmę 2-stronną i zipki posiałem od niej :lol:

#80
poradźcie w spr. sterów, kilka opcji:

1) czerwone VP http://allegro.pl/lekkie-stery-vp-alu-m ... 96314.html
2) FSA Orbit czerwone frezowane wałeczki/wałeczki http://imageshack.us/a/img28/2016/redanoda.jpg
3) FSA Orbit srebrne kulki/wałeczki bez frezowania (jak te tylko srebrne i z conixem) FSA Orbit srebrne kulki/wałeczki bez frezowania)
4) FSA Orbit srebrne wałeczki/wałeczki bez frezowania
5) Ritchey Scuzzy / Fuzzy Logic Pro

2) do 5) oczywiście retro 8-)
1) już nie koniecznie ale mają ładny kształt jak Chrisy, czerwone są i ~100zł to jeszcze tragedii nie ma

śrubki i śrubeczki czerwone już kupione wiec odwrotu nie ma :mrgreen:

#84
Coś tam wyżej czytałem, że miałeś się już nie wypowiadać w tym temacie. Twoje (wasze) przepychanki podczas czytania serio denerwują, bo nie wprowadzają nic nowego.

Co do sterów, VP jak dla mnie odpadają właśnie przez te napisy. Ze sztyc zooma udawało się ściągać napis zmywaczem do paznokci, czy tu taki zabieg zadziała nie jestem piewien ;-) brał bym FSA.

#86
mekp pisze:moze tioga alchemy?
Ritchey ładniejsze a Tiogi nie ta półeczka ;-)
OskarKabat pisze:Co do sterów, VP jak dla mnie odpadają właśnie przez te napisy. Ze sztyc zooma udawało się ściągać napis zmywaczem do paznokci, czy tu taki zabieg zadziała nie jestem piewien ;-) brał bym FSA.
z VP niestety napisy nie zejdą bo są laserem dzirgane, skłaniam sie ku srebrnym FSA, te czerwone z frezowanymi miskami troche dziwaczne są jednak :->

#87
2772,2773 ..........

Kuba szczerze wspolczuje ;-)
a jesli chodzi o stery to daj Ritcheye :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#88
1353,1354............., ja tez wspolczuje, zacznij skladac cos naprawde klasowego, bo jak narazie same buble, ale aspiracje widze choc sa spore ;)... tylko nie na rurach cromor or, bo skoro nawet columbus pulse zanisko i "budzet" to jak nazwac ramy z cromor?? takie przemalowane to wiele nie maja wspolnego z oryginalem, a tymbardziej z retro oryginalem... postaraj sie chlopie, trzeba liczyc sily na zamiary, i mozliwosci do oczekiwan, a nie takie frankensztajny, kazdy sie poodnieca , a nie ma czym,

#90
Może się nie znam na sztywnych widelcach, ale co akurat w tym jest takiego niesamowitego?
Masa porównywalna do wielu amorów z epoki - więc dupy nie urywa. Prosty jest, więc plomby będą wypadać. Z retro wspólny ma chybna tylko kolor i może wysokość. Nie rozumiem chyba w czym rzecz.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .
cron