ROWER ROKU 2012 - konkurs

#1
Kalendarz nieubłaganie wskazuje 1 grudnia, nadszedł więc najwyższy czas, aby rozpocząć przygotowanie do wyłonienia Roweru Roku 2012 RetroMTB.pl

Pierwszy etap zgłaszania kandydatur daje Wam szansę zaproponowania SWOJEJ maszyny MTB
Jedyne kryteria jakie kandydat musi spełnić to: stanowić własność zgłaszającego w 2012r oraz pochodzić sprzed roku 2001 (Zatem: jeśli rower pochodzi z lat 1980 - 2000 włącznie i posiadaliście go choćby przez chwilę w roku 2012 możecie śmiało zgłaszać go jako kandydata - nie musiał być dotychczas pokazywany na forum :-) )
Etap trwa od teraz do niedzieli 16.XII włącznie- jest więc sporo czasu nawet na to, aby dopieścić i zaprezentować sprzęt którego jeszcze nie widzieliśmy

Etap drugi trwać będzie od 17.XII do końca roku kalendarzowego
Etap ten pozwoli zgłosić każdemu dowolny rower zaprezentowany w 2012r w dziale Retro MTB na naszym forum
Jeśli zatem właściciel nie zdecyduje się na zgłoszenie maszyny, która Waszym zdaniem powinna stanąć do walki o to trofeum nic nie stoi na przeszkodzie abyście zglosili tę kandydaturę!

Swoje typy możecie zamieszczać tu, przesyłać na PW bądź drogą mailową (poczta@retromtb.pl)
Aby zachować chronologię zgłoszeń, kandydatów będę dodawać do wątku "ankietowego" na bieżąco, tym wątku więc PROSZĘ NIE EDYTOWAĆ SWOICH POSTÓW - w przeciwnym razie mogę nie "wyłapać" zgłoszenia

Wspomnieć także należy, że podobnie jak w latach poprzednich na właściciela roweru roku czeka upominek (tym razem konkurs zyskał mecenasa! ;-))

Do dzieła!

dla przypomnienia - zwycięzcy z lat poprzednich:

2010 - zwyciężył Klein Attitude El ma
Obrazek


II miejsce Klein Attitude Comp Yvesa Moi, III miejsce GT Xizang 97 Radzieja

2011 - zwyciężył Cannondale Yvesa Moi
Obrazek


II/III/IV miejsce ex aequo Kastle Jondera, Wheeler Titanium E1 Fockera, Fat Chance Wicked '89 Radzieja
Ostatnio zmieniony 2013-01-01, 20:48 przez skolioza, łącznie zmieniany 1 raz.
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#2
Nie wiem czy mogę zgłosić więcej jak 1 sztukę ale ośmielę się.
Po pierwsze primo:
Moją Pszczółkę:


http://forum.retromtb.pl/viewtopic.php? ... cz%F3%B3ka
Po drugie Primo :

Moją kontrowersyjną Jagódkę:
http://forum.retromtb.pl/viewtopic.php? ... =jag%F3dka

A po trzecie Primo:
Wooly Pluto Elma:
http://forum.retromtb.pl/viewtopic.php? ... ight=wooly
Ostatnio zmieniony 2012-12-17, 07:40 przez kosci26, łącznie zmieniany 1 raz.
Załączniki
2012-08-04 11.22.14.jpg
2012-09-02 13.30.33.jpg

#11
RobertBanach pisze:Chciałbym wystawić do konkursu ALANA na Campa 1991
Wow. Gratulacje odnośnie roweru i witamy na forum. Mocne otwarcie. Ale myślę że powinieneś najpierw zaprezentować na forum w odpowiednim dziale zanim on zostanie zgłoszony do konkursu.

#15
zumbi pisze:zglaszam treka 990 z roznymi blyskotkami
Obrazek
Kolego , nie obraź się ale po dwóch postach i jednym zdjęciu mammy wybrać Twój rower jako rower roku?
Może i fajne masz graty na nim uwieszone ale to wszystko musi mieć jakiś sens i styl, po tym jednym foto jakoś tego nie widzę.
Ja wiem że reklama firmy to ważna sprawa ale żeby tak bez buzi i od razu na rower roku?
No nie wiem, może się mylę bo alkohol piłem dziś ale chyba nie bałdzo (bałdzo to z tego kawału: Hrabia do lokaja, Janie zasłałem dzisiaj łóżko.Jan ta to: to bardzo dobrze Panie Hrabio na co Hrabia: oj nie bałdzo).


PS.Marcin74 , a Ty tak ze skromności jeszcze swojego roweru tu nie zgłosiłeś czy mam jechać do Twojego zimnego kraju i dać Ci w głowę?
Lodzermensch

#20
Moi drodzy:
Jedyne kryteria jakie kandydat musi spełnić to: stanowić własność zgłaszającego w 2012r oraz pochodzić sprzed roku 2001 (Zatem: jeśli rower pochodzi z lat 1980 - 2000 włącznie i posiadaliście go choćby przez chwilę w roku 2012 możecie śmiało zgłaszać go jako kandydata - nie musiał być dotychczas pokazywany na forum :-) )
także zarówno rower Roberta jak i Zumbiego są tu jak najbardziej ok i mile widziane
Inna rzecz, że jak Corri pisze - jedno zdjęcie bez szerszej prezentacji to może być mało aby odpowiednio kandydata przedsawić
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#21
wrzuce wkrotce kilka innych fot z pelnym opisem...cierpliwosci
po prostu dostalem maila od admina ze jest mozliwosc zgloszenia roweru do ankiety
Korba McMahon Steely Danz
nie rozumiem corrado1111, jaka reklama? Retro mtb to moja pasja a nie praca wiec co tu reklamowac :-?

#22
Witam
Tez chciałbym uzupełnić moją kandydaturę o ile jest to możliwe. Tak samo jak przedmówca otrzymałem informację od admina o konkusie za 5 dwunasta, który mnie zaciekawił i popchnął aby "uruchomić" się na forum. Niestey czasu brakowało...jeżeli nie teraz to za rok :-)

pozdro

#23
zumbi pisze:wrzuce wkrotce kilka innych fot z pelnym opisem...cierpliwosci
po prostu dostalem maila od admina ze jest mozliwosc zgloszenia roweru do ankiety
Korba McMahon Steely Danz
nie rozumiem corrado1111, jaka reklama? Retro mtb to moja pasja a nie praca wiec co tu reklamowac :-?
No może źle zrozumiałem ale podałeś w pierwszym swoim poście tutaj link do strony która z RetroMTB ma nie za dużo wspólnego i odebrałem to jako reklamę.No ale może faktycznie źle to zrozumiałem.
Lodzermensch

#24
Nie przesadzajcie z tym za 5 12 - to był tylko mail przypominający, I mail o konkursie powinniście dostać 1 grudnia (jeśli byliście zarejestrowani ;-))
do rzeczy - wrzućcie temat w dziale Retromtb o swoich prezentowanych tu maszynach, a ja podlinkuję go pod Waszymi zdjęciami zeby byl odnośnik do specyfikacji, większej ilości fot etc
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#25
No i dajcie trochę więcej zdjęć abyśmy mogli sobie dokładniej zerknąć na stan itd. :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#26
"moj "kandydat na rower roku
http://forum.retromtb.pl/viewtopic.php?t=1631&start=0

Nos CORRATEC TEAM BOW 1997
zaprezentowany w styczniu przez Alientm´a
uzasadnie w odpowiednim czasie ;-)

wybor byl trudny bo serce wciaz bije do ...GAZELLE CHAMPION MONDIAL Gerwazego :oops: poczekam do 30 grudnia.... mam nadzieje ,ze ktos go zglosi,a jak nie to sie jeszcze odezwe ;-) i tez go kandyduje
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#30
mam takie nieodparte wrażenie, że powinny być chociaż 2 kategorie na rower roku, bo jak można porównać rower składany i dopieszczany od zera i fart trafiony na allegro w idealnym stanie... ;-)