#187
Dzięki Rad - ale postanowiłem pozbyć się z tego roweru czerwieni (z założenia była tymczasowa) więc nieco owe proporcje zachwiałem na rzecz żółtego :-)

dzięki Yvsowi na kierze zagościły żółte klamoty Avida (w połączeniu z Vką Toma działają super, lepiej je czuję niż Kooki z tymi szczękami Poza tym IMO wyglądają lepiej, choć nie są tak anorektyczne), poza tym doszły do kompletu gripy WCS
Ponadto - czego nie ma na foto - Endorfinka dostała jeszcze czarne zaciski kół z tytanowymi ośkami (także pasują lepiej niż srebrne XT, ale to detal)
Projekt zatem zbliża się ku końcowi, choć jeszcze kilka rzeczy czeka na zdobycie i wymianę

Obrazek

Obrazek

Obrazek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#190
a mnie się nie podoba ....bo jest nie mój.



PS. Wspaniale robicie zestawienia kolorów i cześć. Co tam dużo mówić ....KLASA


W.
Woodlands 29-er cr-mo
Trek 750
ARCADIA 6000
Suntour XC Pro WTB w kartonach czeka na nowe życie

#193
Ładnie żeś Pan wy komponował tą Endorfinę! ;-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#205
potrzebowalbym taka przelotke w kolorze zoltym i czerwonym, nie masz moze , lub kltos ?? mam kilka ale same szare heh, a endorfina pikna :)

#207
W jakich kolorach wychodziły te przelotki? Widziałem, że jakiś czas temu na allegro były czerwone i szare.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#209
tak te trzy, i chyba jeszcze takie zilone ale pewnosci nie mam, nooo czerwone juz by mnie ratowaly , albo te aluminiowe , chyba acor takowe robil,, mam jedna w corratecuy

#210
Ja niestety przegapiłem aukcje z przelotkami :-( Gdybyście wypatrzyli gdzieś na aukcjach dajcie cynka proszę. Do Wheeler-a by mi pasowała żółta a do reszty sprzętu czerwień. Chociaż na żółtą nie liczę skoro skolioza mówi, że praktycznie niedostępne.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron