#31
widelczyk to aluminiowy bontrager race (przemalowany )
waga :?: :?: :?: skleroza ,ale taka raczej" srednia polka" czyli ????????
pozdrowionka
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#32
skolioza pisze:i akumulatorowa Sigma + 1,5 kg :-) ale fajnie świeci, sam używam Cat Eye tego pokroju
najlesza lampa na zimowe treningi (mysle tu wylacznie o wadze !!!)
wiosna nie trzeba xtr wystarczy baterie wywalic i rower jak uskrzydlony!!!!!!!!!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#36
cardamon pisze:złożyłem go w grudniu, a myje po każdej jeździe :-P kumple twierdzą, ze popsuty jest od nowości bo to 1x9 (38T x 11-32T ) :lol:
witam.

jak jezdzi Ci się na takim napędzie? jest w miarę wszechstronny? Nie brakuje twardszego przełożenia? Pytam Bo mielec będzie miał podobny naped i chciabym wiedzieć czy szukać innego blaty czy ten co mam wystarczy...

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#37
w miescie blat 38T uważam za idealny, na 3miejskie wzgórza morenowe to zdecydowanie za dużo, więc pod strome górki cisne z buta, ku uciesze kumpli ;-) nieskromnie dodam, ze linie łańcucha udało mi sie dobrać za pierwszym razem idealnie, bo z tyłu majac wrzuconą 5tke mam idealnie ustawiony łańcuch, a +/-4 biegi nie tworzą dużego przekosu, łańcuch nie spadł mi z przodu nigdy 8-)

#38
Fajny fajny, ale to mycie po każdej jeździe... Fe, takie rzeczy nie w tym wątku :-D

Mam w planach złożenie wiosną wiejskiego FRPB (franken rower po bułki) 1x7, z tym, że ja raczej myślałem o blacie 40 na przód, a z tyłu poskładać samemu kasetę 6 (dystans zamiast ostatniego plasterka)...
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#39
zależy jaką kto ma parę w nogach, ja sie zastanawiałem nad 36T albo 38T, żeby móc spokojnie w teren wjechać, "po bułki"po płaskim 40-42T bedzie jak najbardziej ok, asekuracyjnie zostawiłem 22T z przodu jakby w trakcie powrotu dopadł mnie straszny kryzys to zrzuce "ręcznie" ;) w planach jest jej zdjęcie i ogólne odchudzenie całości

ps. co do mycia, jest jedna przyczyna, ten rower trzymam w mieszkaniu i żonka by mi klejnoty urwała jakbym paskudził mocno :roll:

#40
witam.

ja w poprzednim wcieleniu mielca miałem 42na13 i mimo ogromnych oporów wszystkiego to bylo za mało dla mnie i trzeba bylo się sporo nakręcić... nawet jak po bułki...

w szosie z kolei najlepsze przełożenie to 53na14

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#49
Piwoty trzymają się dobrze. Żadnych problemów póki co nie ma, a rower dostaje czasem w palnik. Nie jest to już dzierlatka, ale jak na tak stary kompozytowy rower jest nieźle.
Gary faktycznie bardzo fajny - a kupiliśmy go praktycznie nowego w oryginale w 2011r - bez jednej rysy, z zerowym niemal przebiegiem. Tylko Indiego zastąpił Bomber - Marta jest nim zachwycona.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#51
focker pisze:Piwoty trzymają się dobrze. Żadnych problemów póki co nie ma, a rower dostaje czasem w palnik. Nie jest to już dzierlatka, ale jak na tak stary kompozytowy rower jest nieźle.
Gary faktycznie bardzo fajny - a kupiliśmy go praktycznie nowego w oryginale w 2011r - bez jednej rysy, z zerowym niemal przebiegiem. Tylko Indiego zastąpił Bomber - Marta jest nim zachwycona.
hey,zapodaj większe galerie w "czystym dziale;-)
śmietnik to nie retro!

#57
tak wyglądał tyran do wszystkiego , który zakończył żywot rok temu

Obrazek


w międzyczasie zastąpił go na zime takie egzemplarz :

Obrazek


póżniej byzłKamikaze , ale wracam do fioletowego Whelera z powrotem , a jeszcze jest sztywniak na tarczach ale nie retro, także niedługo drugie życie fioletowej strzały i foty
www.velotech.pl

#60
Adapter. Rama to 96 rok granatowa anoda. Rower nie ma lekkiego życia. Ale do pracy jeżdżę innym. Nowa Salsa poszła pod młotek, butikowy full Ellsworth też a tego dziada za nic nie oddam. Założyłem mu Bombera dzisiaj, o dziwo nawet nieżle się jeździ.
Ostatnio zmieniony 2012-03-04, 23:20 przez Radziej, łącznie zmieniany 1 raz.