#32
ja to bym opitolił tą ramę na czarny mat proszkowo, zmienił klamki na v-ki i dał z przodu avida 7 mechanicznego a z tyłu jakaś v-ke dobrą, reszta może zostać, biedy nie ma 8-)

#34
Ten booster od kantów to tak już zostanie przy Magurze Panie Specjalisto?
Lodzermensch

#36
Adamello pisze:To ja już wole rowery Jacoba :mrgreen:
Nawet z deskami?
Lodzermensch

#37
Corrado ten booster jest dedykowany do magury. A jest wyższy żeby błockiem sie nie zapychał.
A jakie to rowery jacoba?

#38
Hubert pisze:Corrado ten booster jest dedykowany do magury. A jest wyższy żeby błockiem sie nie zapychał.
A jakie to rowery jacoba?
Taki wysoki?Coś mi się nie chce wierzyć ale niech się Resor i Cardamon wypowiedzą w tym temacie.
Lodzermensch

#42
Do przesuwania prawo lewo jak w oryginalnym magurskim, on jest niższy niż booster do vki wiem bo mam 2 tektro i oryginal stalowy magury. Z lewej jest otwór idealnie pod łeb śruby m5.
Na dysku mam foto z laczkiem 2.2 gdzie widac booster

#43
Nie no, widać że ma to wycięcie więc jest do Magury.
Lodzermensch

#44
Jak dla mnie ten rower nie trzyma się kupy ale skoro ci pasuje ... OK :mrgreen:
Sprofanowałeś go o wiele bardziej niż ja swoją Univegę :!:
W zasadzie to nie powinno być w dziale Retro MTB tylko w 2000+
Hamulec Magury tutaj ni w pizdę ni w oko zarówno kolorystycznie jak i pod względem siły hamowania i modulacji.
Ale skoro wolisz mieć płyn w pancerzach zamiast linek to twój wybór :lol:
Kombinacja kolorów dość fajna - te fioletowe akcenty przydały by się do mojego RB bo też będę dążył do fioletu :->
Moim zdaniem startowanie w BŁOTNYCH MARATONACH jest skrajną głupotą i dewastacją sprzętu.
Czasem można pojechać jakiś maraton ale po suchym a nie topić się w syfie 2 godziny jak jakiś knur :shock:
Ale co ja tam gadam skoro jeżdżę moją Univegą w deszczu i śniegu ... z musu :roll:

#46
beret pisze:ojezu jaki ulep
HAHAHAHAHA!!! :mrgreen:

#47
Jak dla mnie ten rower nie trzyma się kupy ale skoro ci pasuje ... OK :mrgreen:
No wiem że ulep totalny :mrgreen: ale kiedyś brzydszy wam pokaże to zobaczycie.
Wizualnie to jak widać megamix rocznikowy i wizualny ale rower jest bardzo fajnie geometrią dopasowany i technicznie też jest bardzo dobrze. Zobaczcie to że ciężko w nim znaleść kiepską część, jest zmieszane i dlatego tak a nie inaczej. Nie myślałem o wyglądzie zbytnio, rysami też sie tu nie przejmuje po prostu wybierałem części, które mi sie podobały są trwałe i mogłem je tanio dostać.
Oro k24, dt onyx, ritchey,roox,rf, komplet xtr, manetki slx, fox, jeszcze są ale na foto nie ma spd m540 nowe. Więc raczej nie można powiedzieć że lipa jest.
Mam jeszcze polerowanego kore w ekstra stanie ale wagowo i geo nie pasuje wtedy.

#49
Porzeźbiony bardziej niż rowery z wystawek!

Szopoba bo to jest naprawdę level hard.

Pozdrawiam
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#50
Trzeba się znać żeby coś takiego stworzyć, koronkowa robota.
Lodzermensch

#52
Polonez przypatrz sie ramie i paru rzeczom to masz retro :-P
Różnica z wystawkowymi tym że takich części nie znajdziesz na wystawce od tak. I w wystawkowym masz też chiński chłam a tutaj to tylko wyższa i średnia półka. Tu nie ma lipy.

#53
Hubert pisze:Polonez przypatrz sie ramie i paru rzeczom to masz retro :-P
Różnica z wystawkowymi tym że takich części nie znajdziesz na wystawce od tak. I w wystawkowym masz też chiński chłam a tutaj to tylko wyższa i średnia półka. Tu nie ma lipy.
Same brzozy.
Lodzermensch

#55
A brzozy nie są bezpieczne...
Adamello jak handlarz wjeżdzał z nim do kraju to tirówki brawa biły!
Kupiłem go na allegro jak handlarz mowil to z zachodu jest i byl na m900
Ostatnio zmieniony 2015-02-11, 19:35 przez Hubert, łącznie zmieniany 1 raz.

#56
Adamello pisze:Ciekawe czy Niemiec płakał jak sprzedawał :-D
Nie nie, nie dam się w to wciągnąć.Już nic nie piszę.
Lodzermensch

#58
Ja nie toleruję takiego burdelu w rowerze ... nawet moja obecna zimówka jest poskładana pod kolor ładnie i w miarę składnie.
Tu jest bajzel kolorystyczny i to jest nie dopuszczalne.
Zwłaszcza że ma to być rower startowy.
Ja bym się wstydził pokazać na czymś takim przed ludźmi.
Na zimówkę jest OK ale do wyścigów to wiocha ... wiem że są ludzie , którzy mają to gdzieś - byle jeździło ...
Ja mam takie nastawienie odnośnie aut :mrgreen: bo po prostu mnie nie stać na cudowanie :-/
Ale gdyby szmal był to bym miał tip top!
Zobacz na tego Scotta Pro Racing WC od Snacka ... to jest poskładane z myślą.
Moje rowery też mogę przytoczyć jako przykład :mrgreen:
Tyle tu buczysz na forum - kolekcjonujesz ostrzeżenia a sam odwaliłeś taką manianę wizualną że wygląda jak choinka 8-)

#59
A jakie są dalsze plany na ten rower? Jest jakiś konkretny zarys całości? Jakie opony?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#60
Amor 30 cm i opony 2.5.
Lodzermensch
cron