Wheeler Team replica

#1
Witam ponownie, oto mój nowy rowerek :) Ramę zakupiłem od kolegi Kuba84 za co mu pięknie dziękuję :) osprzęt, czyli pełny stx oraz judytę przełożyłem z poprzedniej ramki checker pig 4025. Uważam że wyszło bardzo fajnie, dobrze mi się na nim jeździ no i jest lżejszy i sztywniejszy i o to mi chodziło. Jednak nie mogę znaleźć żadnych info na temat tej ramki... Wie ktoś coś na temat rocznika i osprzętu?? Czy to jak sprzedawał kuba było w oryginale??
Z moich zmian przełożyłem moje poprzednie stery ponieważ samokontrujących DiaTech nie potrafiłem za bardzo ustawić. Dzięki koledze Focker udało mi się zmienić rurę sterową na dłuższą. Z planów na przyszłość to przydała by się jakaś gięta albo jaskółka kierownica, i porządne klocki do canti bo te nie chamują ma może ktoś coś bo teraz bardzo ciężko o nowe. Przesyłam tylko jedno zdjęcie, więcej zrobię w sobotę i wystawię się na krytyke :P
Obrazek

#4
no właśnie jak dokręciłem tak żeby nie było luzu to jakoś tak cięęęężko chodziła kiera dlatego przełożyłem moje niziutkie czarne pro :P a to co mi wysłałeś z linka pisze że Nie masz zezwolenia na ściąganie lub przeglądanie załączników na tym forum.

#5
corrado1111 pisze:Jakieś większe siodło załóż bo to trochę za delikatne jest:)
szukam jakiegoś flite albo ostatnio jakiegoś san marco kumpel mi pokazywał i było fajne :)

#8
Obrazek


czy tego siodła są komfortowe na mniej więcej 50 km wycieczki po lasach i zbyrach?? bo widziałem już w paru tematach i podobają mi się ale od samego patrzenia dupa boli :p

#9
jak dla mnie najwygodniejsze siodelko swiata :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#11
snack pisze:każda d#% inna jest
:idea: :-P

w 3 rowerach na sezon mam slr´y w roznych wydaniach
jak przesiadam sie na zimowke z Flite´m to wydaje mi sie ze siedze na kanapie przed telewizorem :-> ...powaga !!!!
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#14
kuba84 pisze:Rocznikowo to '96, w katalogu był na judy xc, przerzutki XT itd. https://picasaweb.google.com/lh/photo/F ... directlink

A stery są bardzo proste w montażu :) też na początku nie wiedziałem o co chodzi ale wystarczy założyć mostek, lekko go docisnąć i przykręcić. Później dokręcasz śrubę w sterach tak żeby nie było luzu.
Kuba, Julek, mieliście/macie tam jakąś redukcję w tych sterach swoich 9900 ? Pytam bo sprawdzałem swojego, miski 37mm i wideł jest na 1 1/4".
Żeby założyć widelec amortyzowany 1 1/8" będę musiał założyć coś takiego

http://www.soteshop.cyclosport.pl/tulej ... -cala.html

Mój jest zdaje się 1992 bo stery miał nakręcane i sztywny wideł.
Marin PM '92, AE Concorde '96, Raleigh Technium Peak '92, Alpinestars Cro-mega DX '91, Cycle Wolf Tucano, Panasonic MC-7500 '89, Wheeler Team 9900 '93

#15
Ja jezdze na sztywnym od kompletu. co prawda juz z pol roku szukam fajnego mostka na 1 1/4, moze nierozsadnie, mozna by to bylo wszystko zredukowac, ale oversize w oryginalnej konfiguracji jest tak zaskakujaco sztywny w tej ramie ze to az przyjemne

#18
Ja również mam ahead a wstawiłem pro mt-11 bo są niskie i ładne moim zdaniem w weekend poczyszcze bajka i zrobię fotki :) pooglądałem sobie różne rzeczy i tak sobie mysle ze kiedys zagości u mnie race face turbine i rd/fd XT... Ale to jak kasa wpadnie :) ma ktos może na zbyciu jakąś giętą kierę w kolorze srebrnym lub chrom i mi sprzeda?? Szukam takze jakichś fajnych klocków do canti... O taka mini lista życzeń ;P
cron