#65
Podforum?
Nigdzie twojego wątku nie widziałem. Ani żeby Focker wprowadził cie na salony.
Cześć Marta (btw moje ulub. imie) ja jestem Hubert jak sie nie trudno domyśleć :-P
Sądząc po nicku to na 90% jesteś brunetką ;-)

#69
chyba raczej nie ..... już wyrwana była jak sobie kojarze ...

a propo na zloty nie jeżdzże z powodów które opisąłem kiedys już .

Niestety ja już fanty dałem do przedszkola i wiecej nie mam .
Ostatnio zmieniony 2014-11-27, 21:10 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl

#74
Jaki bajzel kulturalna rozmowa.
Piotrze jak na zloty nie jeździsz to ja też nie pojade a fajnie by sie nam pogadało i poza tym to intrygujących kobiet sie nie wyrywa jak pustaki na budowie tylko zdobywa bo to zbyt piękne istoty aby sie z nimi tak obchodzić. Wyrwana, wyrawać pamiętaj że człowiek a szczególnie atrakcyjna kobieta to istota poligamiczna co zostało nam z czasów kiedy jeszcze człowiek był zwierzęciem(a właściwe to niektórzy dalej mają w sobie drapieżnika ;-) ) a stały związek powstaje z tego że facet codzień pielęgnuje miłość i uczucie w kobiecie dając jej poczucie bezpieczeństwa i zapewnienia szczęśliwej przyszłości.
Borówa: Ostatnio usłyszałem teorie że kobiety zakochują się w facetach poprzez sex co o tym myślisz?
Myślisz że to czy jest inny czynnik.

#75
Hubert pisze:Jaki bajzel kulturalna rozmowa.
Piotrze jak na zloty nie jeździsz to ja też nie pojade a fajnie by sie nam pogadało i poza tym to intrygujących kobiet sie nie wyrywa jak pustaki na budowie tylko zdobywa bo to zbyt piękne istoty aby sie z nimi tak obchodzić. Wyrwana, wyrawać pamiętaj że człowiek a szczególnie atrakcyjna kobieta to istota poligamiczna co zostało nam z czasów kiedy jeszcze człowiek był zwierzęciem(a właściwe to niektórzy dalej mają w sobie drapieżnika ;-) ) a stały związek powstaje z tego że facet codzień pielęgnuje miłość i uczucie w kobiecie dając jej poczucie bezpieczeństwa i zapewnienia szczęśliwej przyszłości.
Borówa: Ostatnio usłyszałem teorie że kobiety zakochują się w facetach poprzez sex co o tym myślisz?
Myślisz że to czy jest inny czynnik.
Masakra.
Lodzermensch

#82
Możecie mi podrzucić tytanową ramę xizang czy coś innego ciekawego :-P
Skolioza wiesz ja tu od maja jestem i wszystkiego niewiem.
Ostatnio zmieniony 2014-11-27, 21:28 przez Hubert, łącznie zmieniany 1 raz.

#84
Wibratora nie chce po co mi taki badziew. Jak nie rama to szarakiem z odwrotną sprężyną nie pogardze.
Już nie pytajcie co chce bo Skolioza sie wpieni na mnie.

#86
Przepraszam ale czasem to ja nie zauważam że coś głupiego gadam( choć tutaj to nic wulgarnego nie powiedziałem). Wiem że znowu offtop ale nic takiego tu nie napisałem.
Borówa i co jesteś w stanie odpowiedzieć? Napisz mi na pw jakiś kontakt do siebie to opiszesz mi dokładniej bo tutaj to Skolioza mnie na pal nabije a mam nawet ciotke w Łodzi ;-) .

#88
Ktoś dostanie bęcki :lol:
:?: :-|

Marze o takim poniemieckim bunkrze bym miał miejsce na więcej rowerów i bym 1000% retro rower sobie tam dał bo bym w końcu miejsce miał na takowy. Ale już dosyć o zachciankach bo naprawde nie chce zadymy.

#89
Hubert pisze:Jaki bajzel kulturalna rozmowa.
Piotrze jak na zloty nie jeździsz to ja też nie pojade a fajnie by sie nam pogadało i poza tym to intrygujących kobiet sie nie wyrywa jak pustaki na budowie tylko zdobywa bo to zbyt piękne istoty aby sie z nimi tak obchodzić. Wyrwana, wyrawać pamiętaj że człowiek a szczególnie atrakcyjna kobieta to istota poligamiczna co zostało nam z czasów kiedy jeszcze człowiek był zwierzęciem(a właściwe to niektórzy dalej mają w sobie drapieżnika ;-) ) a stały związek powstaje z tego że facet codzień pielęgnuje miłość i uczucie w kobiecie dając jej poczucie bezpieczeństwa i zapewnienia szczęśliwej przyszłości.
Borówa: Ostatnio usłyszałem teorie że kobiety zakochują się w facetach poprzez sex co o tym myślisz?
Myślisz że to czy jest inny czynnik.
nie wiem jak Wy, ale ja czuje sie emocjonalnie obrzygany tym inafantylno-pseudointeligentnym bełkotem prawiczka :lol:

#90
Hubert pisze:Jaki bajzel kulturalna rozmowa.........
Borówa: Ostatnio usłyszałem teorie że kobiety zakochują się w facetach poprzez sex co o tym myślisz?
Myślisz że to czy jest inny czynnik.

tym sposobem Hubert, powaznie zacznij myśleć że zostaniesz samotny jak palec w dupie bez papieru do podcierki....ło matko ...
www.velotech.pl
cron