Trek 9900 OCLV CARBON

Przedstawiłem się niedawno i wklejam foty moich gratów :) Tylko dla każdego modelu mam dodawać osobny temat?
Na początek .. jak w temacie:

rzut od FC-M900

Obrazek

rzut od NOS Judy SL'a

Obrazek

..i w całości, trochę słabsza fota.

Obrazek

Do oryginału brakuje mi kółek na white industries :(

Z czasem dodam więcej moich wynalazków.
Są: Cannon Raven V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); Steppenwolf Tycoon; SBIKE; Cannon Super V1000.. i parę jeszcze gratów.

Re: Trek 9900 OCLV CARBON

ehh przy podglądzie nie działa powiększenie miniaturki, nie wiem czemu mi pionowe zdjęcie wrzuciło w poziom :/ (rzut od judyty)
Są: Cannon Raven V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); Steppenwolf Tycoon; SBIKE; Cannon Super V1000.. i parę jeszcze gratów.

Dzięki za uznanie :)
Chciałbym go mieć w ori konfiguracji, ale kół nie dostanę raczej :/
Poluję na kierownicę System 3, bo tu mam półkę niżej - system 2.
No i sztyca XTR'a (czyli Easton) zamiast tytanowej :( ale za to siodełko nóweczka Flite titanium :)

a i jeszcze jedna fota:

Obrazek

Piękny, na takiego niegdyś z Judy SL chorowałem. Ale bez oryginalnej specyfikacji to się nie liczy ;-). Jak coś mam zbędną piastę White Industries 32 otwory przednią, której już nie planuję wykorzystywać, więc mogę oddać, ale uprzedzam dużo za nią dałem (przegrałem wówczas tylną bo były w komplecie). Jak cuś na priva ;-)
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga PsychoK SkinWall; Sztyca 26,4 91/92 Syncros, Roox, Suntour XCPro etc; Kierownice alu lekkie i markowe, czarna 91/92, srebrna 93/94; Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery jedna śruba,11/8,110-120mm
Załączniki
White_Hub.jpg

Piotr pisze:
2019-05-15, 21:21
Jakbyś mógł cyknąć fotki w terenie ? bo z tymi flaszkami mało ciekawie to wygląda . . . . . . . tak przy okazji
Jak dla kogo ;) to nie przypadek, też moje hobby. Ale kiedyś go wezmę.. zresztą coś mam..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mentos pisze:
2019-05-15, 15:35
Piękny, na takiego niegdyś z Judy SL chorowałem. Ale bez oryginalnej specyfikacji to się nie liczy ;-). Jak coś mam zbędną piastę White Industries 32 otwory przednią, której już nie planuję wykorzystywać, więc mogę oddać, ale uprzedzam dużo za nią dałem (przegrałem wówczas tylną bo były w komplecie). Jak cuś na priva ;-)
przemyślę, bo co mi z piasty jak reszty nigdzie nie widać :( mam też komplet kół na piastach white'a ale inność odstająca od tego.

Piotr pisze:Z drugiej strony jakby go zrobił w szarości ? kiedyś .
Co masz na myśli z szarościami?
Jedyne co, to szuakam kół do niego na White'ach jak w ori konfiguracji. No i temat opon.. Ciężko o to, sami wiecie.