Orange C16R

#1
Rower uzytkowy mojej dziewczyny, Orange jest z polowy lat 90, wydaje mi sie. Rok temu kupilem go na allegro i zrobilem maly porzadek, na podmiejskie tripy.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



P.S. mam rogi od tego roweru, ktorych nie potrzebuje, moge je sprzedac :)

w

#4
Powiem wprost MIAZGA!

Moja też śmiga na rowerku w podobnych kolorkach , ale takiego efekty puki co nie mogę osiągnać. Dla mnie bomba. Jeden z fajniejszych rowerków jakie ostatnio widziałem.

#6
Rany Julek! :-) To to było na allegro rok temu i nikt tego nie widział na forum?
Skromne masz wejście, bardzo skromne :-)

Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#9
STX RC.... miłe wspomnienia ;-) Rowerek wypaśny. Wszystko leży pięknie, sama ramka bardzo ładna i ten widelec. Jak dla mnie bomba i do tego nie wycackany, co dodaje mu uroku.
tommyride.bloog.pl

#13
ładny stan i geo,
ale ..
nie lubię pomarańczowego
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#15
dovectra pisze:ładny stan i geo,
ale ..
nie lubię pomarańczowego
Wyczuwam nowego forumowego hejtera :-) Co post to coś nie pasuje :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#16
Bart pisze:Bardzo fajny. Widzę, że nasze kobiety mają podobne gusta :mrgreen:
Sęk w tym że nie baby mają gusta tylko ich faceci.
Potem nie one modyfikują te sprzęty , nie one o nie dbają.
Więc to trochę na wyrost.
To tak jak u mnie - baba jeździ na Corratec 2006 ale wszystko cały zamysł jest mojego pomysłu , czasami biorę pod uwagę jej opinię że potrzebuje to i tamto.
Wtedy wyszukuję to co może się nadać ( budżetówka albo wypas w zależności od tego , który to rower ).
Generalnie rower ładny bo nie typowy i marka nie typowa u nas.
Jak dla dziewczyny to lepiej niż STX RC nie potrzeba :-P

#17
rower szczerze mowiac zostal troche obwieszony i odszedl od konwencji przemieszczacza, przez co staje sie coraz bardziej bliski mojemu sercu - sam proces ubierania go w male - jak wieszaki - szpejki zaciesnia nasza wiez

efekt jest taki, ze rower i julita nie widzieli sie juz z miesiac :)

przy lepszej pogodzie zrobie ladne zdjecia. stay tuned 8-)

#19
Skoro to jest rower twojej dziewczynki to siodło musi się jej w cipkę wżynać :-D
Lepiej je wymień bo będziesz wysłuchiwał narzekania :shock:
A tak na serio to teraz już wiem czyj na prawdę jest ten rower i kto go używa najwięcej :mrgreen:

#21
skolioza pisze:^^ jesteś kolejnym który u mnie sobie mocno grabi
Nie masz tu do czynienia z gburami, którzy łasi są na rubaszne tekściki, więc się hamuj
Odnośnie słownictwa jest to kolejne ostrzeżenie, następne będzie na czerwono pod nickiem
Najjaśniejszy Panie ... ale przecież nie użyłem żadnego słowa uznanego za obelżywe ... może gdybym urzył lekarskiego określenia to było by lepiej :shock:
Proszę mnie wyprowadzić z błędu jeśli uważa Pan inaczej.
Sądzę też że nie jesteśmy stadem pederastów mimo że pedały są naszą miłością.
Z góry przepraszam jeśli poruszyłem Pańskie katolickie podejście do tego tematu.
Z poważaniem Hit00r :mrgreen:

#23
^^ jesteś kolejnym który u mnie sobie mocno grabi
A jak dla mnie jesteś git i Cie lubie i takich ludzi jak ty co mają poczucie humoru.

A co do roweru to fajny fajny może srebrne rogi dla akcentu?
Siodełko rzeczywiście mało damskie.

#25
No to nie wygląda na damskie a jest. Myślałem że damskie mają bardziej tył zadarty. A czy zdrowa czy nie zdrowa to julek wie najlepiej i nie wnikajmy w to ;-) a jaby coś nie tak to zmień siodełko :-P .

#26
Ciekawie sie temat rozwija.

Kiedys bylem przedstawicielem medycznym... i sprzedawalem lek na grzybice pochwy : Gynazol...

Rower fajny , mega schludny , czysty w formie.

#30
Po prostu od jakiegos czasu rejestrują sie tutaj i udaja retromaniaków jakieś trole wsiowe z miasta , to jest abnormalne, bo jak już mówiełm wcześniej , forum straciło klimat , zaczyna iść na dno i albo Skolioza wywalisz co trzeba albo będziemy tonać w beznadzieji i potoków słówotówrstwa rynsztokowege i studenckiego, i szczerze ...zacznie to odtrącać ludzi z "klasą "...mnie to zaczyna już wqrwiać, a jak juz doszło do tego to znaczy ..jest żle .. zacznij w końcu korzystać ze swojej włądzy , nie bój sie , masz do tego prawo.

Marzenia ? temat w temacie ... to mrzonki, wszedzie jest burdel nie do ogarnięcia .



Julek, masz piekny rower, śliczny, jakby kiedyś coś ... to dzwoń , przynajmniej setrame bym wziął :roll:
www.velotech.pl