ROWER ROKU 2013 - konkurs

#1
Kalendarz nieubłaganie wskazuje początek grudnia, nadszedł więc najwyższy czas, aby rozpocząć przygotowanie do wyłonienia Roweru Roku 2013 RetroMTB.pl

Pierwszy etap zgłaszania kandydatur daje Wam szansę zaproponowania SWOJEJ maszyny MTB
Jedyne kryteria jakie kandydat musi spełnić to: stanowić własność zgłaszającego w 2013r oraz pochodzić sprzed roku 2001 (Zatem: jeśli rower pochodzi z lat 1980 - 2000 włącznie i posiadaliście go choćby przez chwilę w roku 2013 możecie śmiało zgłaszać go jako kandydata - nie musiał być dotychczas pokazywany na forum :-) )
Etap trwa od teraz do niedzieli 15.XII włącznie- jest więc sporo czasu nawet na to, aby dopieścić i zaprezentować sprzęt którego jeszcze nie widzieliśmy

Etap drugi trwać będzie od 16.XII do końca roku kalendarzowego
Etap ten pozwoli zgłosić każdemu dowolny rower zaprezentowany w 2013r w dziale Retro MTB na naszym forum
Jeśli zatem właściciel nie zdecyduje się na zgłoszenie maszyny, która Waszym zdaniem powinna stanąć do walki o to trofeum nic nie stoi na przeszkodzie abyście zglosili tę kandydaturę!

Swoje typy możecie zamieszczać tu, przesyłać na PW bądź drogą mailową (poczta@retromtb.pl)
Aby zachować chronologię zgłoszeń, kandydatów będę dodawać do wątku "ankietowego" na bieżąco, tym wątku więc PROSZĘ NIE EDYTOWAĆ SWOICH POSTÓW - w przeciwnym razie mogę nie "wyłapać" zgłoszenia

Wspomnieć także należy, że podobnie jak w latach poprzednich na właściciela roweru roku czeka upominek

Do dzieła!

dla przypomnienia - zwycięzcy z lat poprzednich:

2010 - zwyciężył Klein Attitude El ma
Obrazek


II miejsce Klein Attitude Comp Yvesa Moi, III miejsce GT Xizang 97 Radzieja

2011 - zwyciężył Cannondale Yvesa Moi
Obrazek


II/III/IV miejsce ex aequo Kastle Jondera, Wheeler Titanium E1 Fockera, Fat Chance Wicked '89 Radzieja

2012 - zwyciężył Ferremi Marcina74
Obrazek


II miejsce Corratec TeamBow 1997 Alientm'a, III miejsce ex-equo Cannondale Pszczółka Kosci26 / GT Avalanche '91 Aldka
Ostatnio zmieniony 2014-01-01, 20:02 przez skolioza, łącznie zmieniany 1 raz.
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#8
skolioza pisze:Forum poświęcone jest głównie rowerom MTB - reszta to jedynie dodatek
Amen ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#9
Myślę że adres internetowy forum.retromtb.pl i www.retromtb.pl rozwiewa wątpliwości co do rowerów branych pod uwagę w konkursie. :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#10
Jasne, ale to tylko są Wasze teorie, .


A ja sobie zgłosze , jesli moża rowerek , który może nie jest cudem świata jak niektóre wypasione maszyny bo właściciele kasą zamiatają schody , a z jednego powodu - włąściciel go po prostu "zrobił " , włożył jak widać było, sporo pracy, a nie na gotowca wskoczył z giełdy , czy od hansa z garażu i przetarł kurzyk.

Już samo to iż odpicował rame od podstaw jest dla niego sporym plusem , gdyż widać że ma odpowiednie podejście do tematyki Retro Mtb, są tam jakieś ....małe niedociągłości , ale efekt końcowy jest bardzo zadowalający, jak na moje wymagania .

Obrazek


i raczej konkurencji nie widze .... :mrgreen:

P.S.

Właściciel jest proszony o ładną fotke rowerka, ale z prawej strony całego , aby pokazać osprzęt .
Ostatnio zmieniony 2013-12-10, 09:07 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl

#11
analfabeta czy kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem ? ;-)
skolioza pisze: Etap drugi trwać będzie od 16.XII do końca roku kalendarzowego
Etap ten pozwoli zgłosić każdemu dowolny rower zaprezentowany w 2013r w dziale Retro MTB na naszym forum
Jeśli zatem właściciel nie zdecyduje się na zgłoszenie maszyny, która Waszym zdaniem powinna stanąć do walki o to trofeum nic nie stoi na przeszkodzie abyście zglosili tę kandydaturę!

#13
Przepraszam, ale myślami byłem .... w kołach , a potem moge po prostu zapomnieć , jak możesz to prosiłbym przerzucić posta jak bedzie już otwarty temat od 16.12 , no takie moje przeoczenie . moge sie tam machnąć raz na jakiś czas, ale niekoniecznie wyzywany od analfabetów qrde .
www.velotech.pl

#14
Powiem szczerze, że dla mnie tekst z analfabetą jest mocno poniżej poziomu do jakiego przyzwyczaiło mnie to forum. I to z ust osoby, która nie raz się do tego kliomatu odwoływała. Niefajnie. EOT.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#15
jeżeli kogoś (Piotrze) to uraziło to bardzo przepraszam, miało być w przymrużeniem oka dlatego ten emot na końcu :oops:

A tak swoją drogą to gdzie byłeś / jesteś Focker jak Andriu hasa po forum i epitetami oraz inwektywami na lewo i prawo szasta ? dość wybiórczy jesteś w tej kwestii oceniania kultury innych...

sorry za offtopic ;-)

#20
Kurka, znowu zapomniałem o konkursie i fot nie mam, a dopiero tuż przed świętami będę mógł zrobić bo się w rowerku trochę pozmieniało, czego świadkiem był focker ;]

Jeśli to nie problem, żeby wrzucić je wtedy, to chciałbym zgłosić do konkursu rower
Breezer Lightning 1994.

Obrazek


I link do wątku: http://forum.retromtb.pl/viewtopic.php?t=3659
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#26
z racji ,ze bede musial troszke odpuscic retro ,a slad po sobie chce zostawic
wystawiam na pozarcie TREKA

w wersji do teatru ;-)
Obrazek


i w teren ;-)

Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#29
skolioza pisze:Marcinie - ktore zdjęcie do konkursu?
na Ritchey´ach ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie
cron