Krakowskie Retro Mtb - wspomnienia czar

#1
Na razie zdobyłem tyle, z drzwi ściągane, odklejane, poniszczone , ale coś jest , coś widać, może ktoś rozpozna znajomego , może siebie .

https://picasaweb.google.com/1104808309 ... IbonN2lvAE#

jeszcze mam ze dwadzieścia , wieczorem dołoże .
Zdjęcia nieobrobione, delikatnie mówiąc sieczka tematyczna.

Na uwage zasługuje np amortyzartor dwupółkowy Kurasia ( PPK ) jedne z niewielu zdjęć istniejacych.

Prosze patrzeć na czym ściagali sie chłopaki.

To ludzie , którzy tworzyli historie Mtb .



Wszelkie prawa zastrzeżone co do kopiowania i rozpowszechniania zdjęć z tej galerii bez mojej zgody.
Ostatnio zmieniony 2011-09-20, 11:28 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl

#8
bo jakby nie było Bikeboard wyrósł na tych ludziach ich szpejach i pasjach , ten zjazdowiec na czerwonym Karpielu z widelcem PPK to "Niszczyciel" , ten drugi w ładnych ciuchach to "ciastkarz" , obaj znani z firmy Duncon obecnie.

W ciuchach Raleigha startował Bartek Sobol, niestety zostały tylko zdjecia a on ma mały pomnik na dole serpentyn na Bielanach.

Zasadniczo to Niszczyciel poporowadził Polskie DH , pierwsza rama Karpiela w Polsce, i wiele innych rzeczy pierwszych , a wszystko obracało sie wokół serwisu na szlaku, gdzie czołówka redakcyjna Bikeboardu też sie serwisowała i czerpała nowości .

Będzie czasu troche to opisze zdjećia z tego co mi wiadomo.

Dzisiaj dorzuce reszte to co mam , a nastepnie jeszcze gdzie mam swoje zdjęcia z rowerami i jakieś wycieczki.
www.velotech.pl

#11
no to trudno

ale patrząc na zdjęcia nie zauważyłem tam samego Krakowa a bohaterowie nie mają na koszulkach napisu np; jestem z Krakowa. Tytuł wątku wydawał się mi mało selekcyjny więc wybacz za ten nietakt
Ostatnio zmieniony 2011-09-22, 22:46 przez sapek67, łącznie zmieniany 2 razy.
LICZY SIĘ TYLKO PASJA

#12
no cacy ale to nie ten temat prosze Pana, gdzieśbył taki o wspominkach prywatnych i admin ładnie to przeniesie.
Tutaj mamy Krakowskie tematy , ja jeszcze spróbuje zagadać do naszego nadwornego fotografa z tamtych lat - Artek , nie mieszka już w Krakowie niestety , ale zobacze co sie da zrobić.
www.velotech.pl

#14
Haha! Widzę chłopaków pod skocznią... Pamiętam - nawet kiedyś tam startowałem na swoim makrokeszu i nawet byłem albo 7, albo 11 - nie pamietam :-)
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#16
Uściślijmy ze założyłęm temat o Krakowskim MTB i wszystkie fotki są związane z tym tematem , czy to zawodnicy , czy tereny, no ale wspomnienia z dzieciństwa to inny temat , także lubie jak trzymamy sie danego tematu bo sie to póżniej rozłazi i zejdzie np na bilarda, a sątakie tematy jużjak przywitanie, coś o sobie itd.

I ponownie prosba, jak zwykle, wrzucajcie fotki , które są warte dłuższego pobytu przez galerje ewentualnie wyślijcie do mnie, ja dodam do swojej.

Jeśli ktoś ma pomysł na Retro z innej miejscowości czy zagadnienia , to zakładać tematy , będzie ładnie i jeszcze ładniej. :lol:
www.velotech.pl