#242
skolioza pisze:na całość pogody nie ma....
jedynie całość z tego co było wykrojone powyżej

Obrazek

sciema a nie regulacja :lol: :lol: :lol: :lol:
lancuch na drugim albo trzecim trybie a on z srubokretem wychylenie przerzutki ustawia zamiast chociaz troche pozory fachowosci zachowac i przy barylce pomajstrowac :lol: :lol: :lol:

Media klamia :!: :!: :!: :!: ;-)

Poza tym pelna profeska :-P
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#244
Widzę że ty lubisz katować te swoje rowery :-o
Te moje to w sterylnych warunkach jeżdżą ;-)
Ten Endorfin powinien cały być na XTR 950 chyba oraz z Judy SL ... chyba że to nie jest najwyższy model ramy :?:

#248
lukas pisze:Kurza Dupa!! Ależ to ma wygląd!
Żaden szał ... totalnie bez polotu część - niczym się nie wyróżnia.
Wiem bo miałem identyczny mostek.
Co nie nie zmienia faktu że jest leciutki i jako część rowerowa doskonały technicznie.

#251
kaczko pisze:wraz z postami odkopanymi sprzed trzech (!) lat :lol:
No ale ten rower chyba się nic nie zmienił od tamtego czasu :?:
Natomiast odnośnie WCS w tym wydaniu to chyba się ze mną zgadzacie że to nie wygląda jakoś rewelacyjnie.
Może będę miał identyczny do opchnięcia i będzie komuś pasował do jakiejś kozy :lol:

#252
hit00r pisze: to chyba się ze mną zgadzacie
tak tak, jak zwykle :mrgreen:
ja długo myślałem jakie rury wsadzić do Endo i set WCSa jest świadomym wyborem - właśnie dlatego że jest jednocześnie skromny w wyglądzie, klasowo odpowiedni dla topowej ramy i delikatny w wyglądzie Moim zdaniem do tej ramy jak znalazł (w przeciwieństwie np do ori Kore, czy topowych acz kowadłowatych Thompsonów czy nawet Syncrosów)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#253
skolioza pisze:
hit00r pisze: to chyba się ze mną zgadzacie
tak tak, jak zwykle :mrgreen:
ja długo myślałem jakie rury wsadzić do Endo i set WCSa jest świadomym wyborem - właśnie dlatego że jest jednocześnie skromny w wyglądzie, klasowo odpowiedni dla topowej ramy i delikatny w wyglądzie Moim zdaniem do tej ramy jak znalazł (w przeciwieństwie np do ori Kore, czy topowych acz kowadłowatych Thompsonów czy nawet Syncrosów)
Czyli że akceptujesz CT2 w moim rowerze :mrgreen: :?:
Są cieniutkie ale czy skromne ... carbon nigdy nie jest skromny :lol:
Twoja rama ma cieńszą rurę dolną więc taka bieda wizualna pasuje jak ulał :-)
Kore to są kloce i wyglądają jak kloce :mrgreen:

#255
skolioza pisze:W twoim rowerze (ale to nie ten temat) to ty akceptujesz - mnie się może co najwyżej podobać lub nie
Ale mi BARDZO zależy żeby nasz najdroższy SKOLIOZA napisał swoją opinię.
I poparł ją argumentami - nie pasuje mi kierownica bo ... nie pasuje mi sztyca bo ... NIE PASUJE MI MOSTEK ... wiem wiem mi też nie pasuje w obecnym stanie :mrgreen:
PS ty drogi SKOLIOZO katujesz swoją Endo ... u mnie nigdy nie zobaczy syfu ani błota , NIGDY :!:

#256
Człowieku przestań zaśmiecać wątki innym !

Szczerze to ja (i raczej nie tylko ja) mam w d** * co założysz do swojej endorfiny. Rzeźbisz jak miliczanie albo i gorzej i jeszcze w dodatku katujesz Nas każdą zmianą śrubki. Jak ktoś będzie chciał wyrazić opinię na temat Twojego grata to sam się do TWOJEGO wątku zgłosi!

I żeby nie było że totalnie bezsensu. Mimo że jestem fanem CT2 uważam że WCS jest idealny tutaj - lekki wizualnie i wagowo, takie jakby tło do charakterystycznej ramy. I cieżko wymyślić mi cokolwiek innego.

Jednak jako całość rower mnie nie porywa - kiedyś endo bardzo mi się podobała ale z czasem (szczególnie w tym malowaniu) mi obrzydła. Z drugiej strony... chętnie spróbowałbym softtail'a.

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#257
jedyne Endorfiny jakie były prawdziwe to czarne wyłącznie , jak stary Pro Racing , a te niebieskie to taka chińska podróba , wlącznie z tymi żółtymi jeszcze , kolory paskudne , nie pasujące do wyscigowej maszyny o tej geo i coby nie wsadził do tego to nie poprawi ani wyglądu ani koloru

Howgh
www.velotech.pl

#258
Zgadzam się z Wami - mnie to malowanie też się nie podoba Pisałem o tym już dawno
Ale takie mam i na takim jeżdżę A że rower jeździ jak milion dolców, to znaczenie koloru spada dla mnie a dużo dalszy plan (zwłaszcza że trafił do mnie na prawdę niewiele używany więc wiem co mam)
Aaaaa - no i pod fartuszek mi malowanie pasuje :lol:
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#260
OMG :shock:
To się kolega uniósł :mrgreen:
Nigdzie nie napisałem że CT2 pasowało by do tej starszej ramy ...
A odnośnie mojej bo u mnie widać goły karbon a w pozostałych rocznikach chyba nie :-/
Co wyście się tak czepili tego jego malowania :?:
Jest całkiem ładne :-)
Skolioza może wiesz czy twoja Endo jest wykończona w karbonie UD ?
Widziałem zdjęcie takiej starszej ramy bez lakieru i włókna nie układały się w kratkę tylko w paski.
A koledze mekp żal dupę ściska że sam nie ma a inni mają.
Napij się czegoś na uspokojenie :lol:

#262
Piotr pisze:Endorfina i karbon ? jesteś pewien ?
Jaja sobie robisz :mrgreen:
Te stare miały chyba UD z tego co widziałem bez lakieru na googlach.
Ta moja ma w kratkę.
Rocznik 99 taka jak u Snacka cała jest pomalowana więc nie widać wzoru ...
Stąd moje pytanie.
Ale zaraz się znajdzie młodzian pokroju "Mexp" że zaśmiecam wątek bo śmiałem się zapytać.
Ty możesz oberwać rykoszetem :lol:

#269
skolioza pisze:Nie, nie myje, przynajmniej sprawia wrazenie uzywanego :lol:
A powaznie to jest rower ktory czesto bloto widzi, wiec i na zdjeciach to wychodzi
OMG ... to się myje po usyfieniu ... oczywiście nigdy szmatą tylko zawsze na mokro - wtedy nie rysujesz lakieru.
Ale jak widzę każdy lubi inaczej.
Mi jazda w syfie nie sprawia radości wyrosłem z tego ... kiedyś specjalnie jeździłem topić w błocie rower i czyściłem tylko napęd a resztę zostawiałem jako dekorację na 2 miesiące :mrgreen:
Chociaż czasami nawet teraz zdarzają się u mnie wyjątki :lol:
Gleba na pysk przez kierownicę :-P
Załączniki
Obraz 221.jpg
Obraz 216.jpg
cron