#182
diora pisze:Świetny zakup Skeevo !
Gratulacje !

No i pozdrawiam przy okazji ;-)
Pozdro Diora!!! :-)
snack pisze:ten czerwony bomber mi tu wyjątkowo dobrze pasował, jak założysz tego to pokaż czy nie będzie gorzej ;-)
te avidy w z zamian za XTRy których nie znalazłeś?
Hample właśnie dlatego kupiłem. Cena była niska no i tego XTR-a jeszcze nie udało mi się dostać więc będzie Avid póki co. Czerwony Bomberek jest fajny i zostanie w stajni. Super Fly leciutki i jak Focker kiedyś pisał, jest jak mała czarna. :-)
skolioza pisze:Z Avidów będziesz zadowolony - fajnie hamują, a i do szaraka pięknie pasują :-)
Mam taką nadzieję :-) Chociaż trochę powątpiewam aby pracowały lepiej od M750 z równoległym prowadzeniem. Lepszych od XT-ów nigdy nie miałem ani tak fajnie działającej klamki hamulcowej z nimi. Brzydactwa straszne, ni w ząb nie pasujące do Kony ale praca dla mnie bajka. Może po prostu udało mi się je tylko idealnie ustawić... nie wiem. Musiały by się wypowiedzieć inne osoby, które M750 użytkowały.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#186
snack pisze:Nie denerwuj go :mrgreen: na pewno mają luzy
No wlaśnie :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#188
Dzięki za info diora. Powiadomienia na maila nie przychodzą i nawet nie wiedziałem że jest jakiś PM. :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#189
Fajnie, że amor trafił w dobre ręce. No i była okazja do pogadania. Dzięki za fajny wypad na miasto.
A jełśli chodzi o V-ki, to wg mnie XT 750 chodzą lepiej niż 950/951.
Miałem obydwa komplety i różnicę czuć.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#193
A jeszcze co do kony - O Avidach mówiłem Ci od początku, generalnie idziesz w stronę mojego ideału :-)

Jednak... Z1 średnio tu widzę, obecny BAM bardziej mi pasuje ale z końcową oceną poczekam aż zamontujesz bo może mi się spodoba.

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#194
mekp pisze:Jednak... Z1 średnio tu widzę, obecny BAM bardziej mi pasuje ale z końcową oceną poczekam aż zamontujesz bo może mi się spodoba.
Mekp w Konie siedzi Z2 Atom Bomb. Nie ma mowy o Z1, tylko Z2 Super Fly. O Z1 nawet nie myślałem żeby wsadzać bo chyba skok byłby za duży i główka mogłaby wystrzelić za bardzo w górę. Na obecnej geometrii bardzo dobrze się jeździ i nie ma sensu wkładać czegoś wyższego.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#196
Siemka.

Długo w temacie Kony nic się nie działo ale ostatnio sprawa kół ruszyła z miejsca po wielu miesiącach poszukiwań ceramicznych obręczy.
Wpadły mi w ręce całe koła Mavic 121 SUP Ceramic na piastach Deore XT M750. Stan kółek całkiem spoko, obręcze nie mają żadnych odprysków. Jedynie naklejki są lekko sfatygowane i jednej brakuje.
Plan jest taki aby zmienić piasty XT M750 na XTR M950 które mam obecnie założone w Konie. Po przełożeniu tych piast temat kół zostanie zamknięty już raz na zawsze. Aaaaa.... no i koła będą na srebrnych szprychach a nie jak obecnie na czarnych :-) Jednak klasyka to klasyka :-)

Obrazek


Obrazek


Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#203
skolioza pisze:to jeszcze koronę amora na czarno szprajem żeby nie raziła ;-)
srebrne raz że ze wg na konfigurację samych koł, dwa w odniesieniu do epoki :-P
A idź Pan Panie Dyrektorze:)
Lodzermensch

#206
Tylko ankieta może rozwiać wątpliwości :mrgreen:
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#207
jestem za czornymi ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#208
Srebrne do niczego nie pasują. W oryginale były srebrne, ale w tym kolorze były też obręcze i piasty. Teraz srebrne szprychy będą się negatywnie wyróżniać na tle czerwonych i czarnych elementów. Przy takiej tonacji całego roweru srebra wg mnie powinno być jak najmniej.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#209
Jeżeli czarne szprychy to nyple srebrne? W obecnych kołach mam czarne nyple i jakoś tak nie do końca mi się to podoba.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900
cron