Błotniki do retroMTB

#1
Hej,
Nie wiem czy jest już taki temat, ale zakładam go z oczywistych powodów. Chcę jeździć ale ni lubię mokrej dupy mieć, a w taką pogodę o to nie trudno.
Macie panowie jakieś propozycje, jak gustowne przyodziać swojego retro sprzęta w ten mało porządany element wyposażenia? Patrzę na alledrogo, ale tam same jakies plastiki szpetne. Bedę wdzięczny za okazana pomoc w postaci linków do aukcji czy nawet samych zdjęć jak również porad, co i jak. Choć temat trywialny, ale ja jakoś poważnie do niego podchodzę, zwłaszcza po ostatnich wypadach.

#3
z wątku Gerwazego:
Obrazek


jakbym takie lub podobne miał to bym je wstawił do nowego wcielenia CILO

Skolioza, które masz na myśli, podlinkujesz jakieś zdjęcie?

#4
skolioza pisze:polecam pełne błotniki sks-a = szerokie, dobrze chronią i spokojnie można je uznać za retro ;-)
^ To. Miałem je na początku lat 90, teraz też używam tyle że czarne, można dalej kupić srebrne z paskami. Absolutnie najlepszy produkt jaki możesz dostać. Klasyk. link
Chyba że woodysfender
Ale jak każda ręczna robota kosztuje, poza tym drewniane pewnie mało praktyczne.

#6
ja też nie wiem przed czym mają chronić błotniki ze zdjęcia powyżej
pełne błotniki z sks'a są ponadczasowe i do dostania na allegro za 22-25 zł u jasia ,wystarczy minimum chęci poszukania -sam mam i planuję zaopatrzenie się na zaś w kolejne 2 pary