#31
marcin74 pisze:
piotrex pisze:takiego juz mam
jeszcze prawdziwy Klein ;-)
dokładnie jeszcze ustrzele takie
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#35
Zastanawiam się nad takim rondem do kleina tylko który to rok czy nie za stary
Fajna waga 1550
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_0194.JPG
DSC_0195.JPG

#36
Znalazłem chwilke czasu ,wpadło kilka częśći projekt w toku
Pytanie jakie obręcze srebrne bontrager czy mavic 217 sup złoty
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_0562.JPG
DSC_0563.JPG
DSC_0567.JPG
DSC_0566.JPG

#37
Srebro pewno bardziej politycznie poprawne ale na ostatnim zdjęciu to złoto też wygląda spoko... tak inaczej ale nie źle.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#39
Hubert pisze:
przydałoby się jakieś Judy a nie ten cherlawy Indyk :lol:
Albo i lepiej niż judy. A tego indyka mam. 2 gumowe patyczki(nawet nie mcu) 10ml oleju i nic poza tym :lol:

Ja tu widze czerwonego ronda rebela albo coś innego "tłustszego" koniecznie w czerwieni. Choć mi on sie bardziej na sztywniaku widzi tak jak w oryginale był taki kleina prosty przypominający kone p2. Reszta srebrna? M900 albo xt z tego samego czasu?
Skoro rama jest czerwona to czerwony SID 1999 musi tu siedzieć!!!

#40
hit00r pisze: Skoro rama jest czerwona to czerwony SID 1999 musi tu siedzieć!!!
To jest dopiero idiotyczny pomysł. Nie ta epoka, nie ten model ramy - nawet odcień czerwonego jest zupełnie inny.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#41
żółty, niebieski
ale nie czerwony!!
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#42
focker pisze:
hit00r pisze: Skoro rama jest czerwona to czerwony SID 1999 musi tu siedzieć!!!
To jest dopiero idiotyczny pomysł. Nie ta epoka, nie ten model ramy - nawet odcień czerwonego jest zupełnie inny.
Nie ta epoka z SID'em Race 1999 rok ?
A ta rama ile jest starsza - 3 // 4 lata?
Do niej pasuje z krótkim skokiem jak w Race 63 mm ale dorwać go w kolorze czerwonym to jest masakra :shock: :shock: :shock:
Niebieski był najpopularniejszym kolorem co nie znaczy że pasował by akurat tutaj a żółtych SID'ów nie było.

#43
Nie ważne, ile jest lat różnicy. Są pewne epoki.
1999 rok jest rokiem przełomowym. Wtedy pojawiło się 9 biegów, zmieniła się całkowicie grafika w RS.
Klein w 1999 (podobnie jak cała masa innych firm) w tym roku całkowicie zmienił grafikę. Te grafiki do siebie nie pasują po prostu. Już nie wspomnę o odcieniu. Poza tym Klein ma złoty brokat w zewnętrznej warstwie klaru - który będzie się mega gryźć z pospolitym lakierem na SIDdzie. No i będzie za dużo monotonii. W ogóle ble.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#44
focker pisze:Nie ważne, ile jest lat różnicy. Są pewne epoki.
1999 rok jest rokiem przełomowym. Wtedy pojawiło się 9 biegów, zmieniła się całkowicie grafika w RS.
Klein w 1999 (podobnie jak cała masa innych firm) w tym roku całkowicie zmienił grafikę. Te grafiki do siebie nie pasują po prostu. Już nie wspomnę o odcieniu. Poza tym Klein ma złoty brokat w zewnętrznej warstwie klaru - który będzie się mega gryźć z pospolitym lakierem na SIDdzie. No i będzie za dużo monotonii. W ogóle ble.
No to czarnego SID'a :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.retrobike.co.uk/forum/downlo ... &mode=view

O tym brokacie nie wiedziałem bo na foto nic nie widać :-/

#45
Folder a jak pani ten rondo tego co wstawiłem lata się zgadzają. Ciekawe jak źółty SL by pasił
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#46
Małe zmiany koła na obręczach srebrnych Bontragera i wideł
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_0563.JPG
DSC_0562.JPG
DSC_0565.JPG
DSC_0564.JPG
DSC_0569.JPG
DSC_0567.JPG
DSC_0561.JPG

#50
Obręcze to Bontrager model maverik
Posłuchałem z tą żółcią wyszło fajnie a obok kontrast
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
DSC_0586.JPG
DSC_0585.JPG
DSC_0584.JPG
DSC_0581.JPG
DSC_0582.JPG