#151
kupiłem komplet piast HOPE pare miesiecy temu, widać że z różnych partii anodowanych części wyszły, tył jest głęboki niebieski z połyskiem a przód bledszy i półmat, taki urok, kwestia rozstawu takich cześci w rowerze jest kluczowa, taki zestaw piasty/ korba / stery / kierownica nawet jeżeli mają lekko różne odcienie wygląda bardzo przyzwoicie byleby części " nie przylegały" do siebie 8-)

ps. po sezonie moge Ci podesłać korbe do przymiarki żebyś zerknał co i jak ;-)

#155
cardamon pisze:ps. po sezonie moge Ci podesłać korbe do przymiarki żebyś zerknał co i jak
Dzięki za chęci. Dam znać na pewno jak podejmę jakieś bardziej zdecydowane ruchy. Ja myślałem o korbie, siodle i sterach i chwytach zbliżonych kolorem pod niebieskiego Flite-a. Na razie póki co temat stoi w miejscu, rama nie doprowadzona do ładu z malowaniem, a z niebieskich rzeczy tylko siodło na stanie.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#159
ok, nie skojarzyłem z tym trójkątem ;-)
w tandemie jest oryginalny adapter Formuli na jej rozstaw śrub - główny punkt mocowania to oś koła (jest taki frez jak w widelcach, że siła nie wyrwie adaptera z osi po zaciśnięciu) i dodatkowo opaska stabilizująca na rurkę

Obrazek


U Kuby mogłoby to przejść tylko jeśli hak w miejscu w którym styka się z nim oś jest płaski (nie moze być tam żadnego podfrezowania pod oś) No i pytanie, czy znalazłby się taki na IS, czy nie trzeba by dorabiać
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron