#4
Czy ja wiem, rozwarta?

Mówki są podobne do zzr ale ani huragan ani jaguar a o favoricie też mało znalazłem, niby podobna lecz nie do końca i wciąż szukam odpowiedzi.

Istnieje coś takiego jak jakiś spis czy jakiś katalog rowerów szosowych z lat 50-60-tych?

#6
Siema, już zajrzałem i napisałem no ale też otrzymałem szczątkowe informacje i dalej nie wiem co to za rama, wczoraj usunąłem trochę powłoki i okazało się że miła kolor zielony:)

#8
Kurcze szukam i szukam i jak zauważę coś podobnego to się okazuje ze to ślepa uliczka, jaki były modele produkowane tej eski w latach 50/60-tych ?
Może po tym dojdę

#11
albo miski wciskane albo ktorys z bmx'owych , albo tulejka + threadless (ale koniecznie na duzej ilosci kleju i z moich doswiadczen - odradzam pakowac to do ostrego)
Obrazek

#12
jesli nie ma w mufie suportowej gwintu, tzn ze suport wciskany , taki jak w starych rometach i potem poszukac takowej osi na kwadrat, bo wiekszosc jest na kliny, ale na kwadrat takze bywaly

#13
W ramie jest gwint, zastanawiałem się jaki i czy jakiś współczesny suport na kwadrat tam podejdzie bo to by ułatwiło sprawę.
Miałem kiedyś w starym góralu taki suport z osią na kwadrat i miskami wkręcanymi, sprawdzę czy podejdzie
cron