#97
no to tak rzecz się ma z tylną zmieniarką:
wprowadziłem małe zamieszanie - po rozebraniu okazało się ze łańcuch wpada pomiędzy zewnętrzną część wózka a kółko, a nie wewnętrzną jak napisałem Co w zasadzie nie zmienia faktu że nie widzę zasadności takiego stanu rzeczy

tak wygląda łańcuch zaciągnięty - widać wyraźnie że spada z ząbków kółka:
Obrazek


a tak wygląda wewnętrzna strona wózka po frezowaniu łańcuchem
Obrazek


próbowałem dziś delikatnie podgiąć wózek, żeby zmiejszyć odległość od kółka, ale franca jest tak sprężysta że wraca na swoje miejsce Nie sądzę zatem azeby wózek był wygięty od stanu fabrycznego...
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#98
A kółeczko nie jest zbyt wyjechane? Ja kiedyś jeździłem na zajechanym, przez co mi tak samo spadał, aż w końcu się zaklinował i dalej to już materiał na rowerowy horror.

#100
Może poszukaj jakiejś masy epoksydowej, i nałóż gluta. Od wewnątrz i tak nie będzie widać.
A tak w ogóle, to nie bywam tu ostatnio za długo, więc jestem trochę tym popindalaczem zaskoczony. Przecież ty tylko te buldożery i buldożery :-D
Zapytam więc: czy to jest ORZ, czyli oficjalny rower zlotu?
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#102
mogę Cię poratować Locktite 3540, którym ostatnio ratowałem Magi...

wg mnie powyższą sytuację spowodowałozużyte kółeczko, które dodatkowo ma luz.... Te czynniki sprawiły, że łańcuch bez problemu schodził poza ząbki kółeczka...
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#104
Pozwolę sobie zadać głupie pytanie... Sprawdziłeś równoległość haka przerzutki? Może to przez hak ona się ustawia pod kątem względem łańcucha? Nikt o to nie pytał ale jeżeli to zbytnia oczywistość albo było w temacie to sorry :)

#110
wyglada na 130mm, jak ktos chetny to mam komplet czyli sztyca 27,2 i mostek ritchey wcs, te nowsze z kolorowym logo, chyba ze zaloze to do hawka splattera, to sie wtedy zdezaktualizuje

#114
dystanse ritchey wcs carbon sa na allegro, a kapsel wcs byl identyczny jak we wszystkich sterach, jak chcesz to moge Ci takowy zprezentowac z napisem ritchey

#116
ANDRIUBIKER pisze: jak chcesz to moge Ci takowy zprezentowac z napisem ritchey
korupcja sfer rzadowych :shock:
uwazaj Andriu na to tez sa paragrafy :lol: :lol:

ps
Starlees ...wszystko widze.....
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie
cron