#182
corrado1111 pisze:Wiem , jakość zdjęć jest fatalna .To jest Author ale modelu nie pamiętam a naklejki oryginalne , cały zestaw od X-winga.
ech, nie dach się pobawić :evil: ;-)
co do Authora - miałem okazję pojeździć chwilę na Sectorze 96 - bardzo przyjemna geometria, długa górna rura więc nie dziwie się ze Ci "leżał" (BTW ciekaw jestem jak jeździł Sector ze sztywniakiem, bo założenie amora o skoku mniejszym niż 63mm powodowało dość wyraźną zmianę w prowadzeniu...)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#183
Chyba model Egoist to był ale to raczej strzał z pamięci niż pewnik.Zwróćcie uwagę na hamulce w tym moim niby Sintesi , Magura wydana na dziesięciolecie istnienia firmy , wydałem na nią w pierwszy dzień cała kasę jaką wziąłem na jedzenie wyjeżdżając do Polanicy na dwa tygodnie i później żebrałem po kumplach.Zdjęcie pudła od nich mam w galeriach.
Lodzermensch

#186
troche takie nowsze retro.... ale - w ktorym roku i w jakiej grupie (moze byc oznaczenie jesli pamietacie) istniala piasta parallax 110 pokryta matowym czarnym kolorem?
Obrazek

#190
Raczej to bo innej możliwości nie widze.

Za to ja mam niecierpiące pytanie ,niekoniecznie zagadka ,ale może i tak być.

Kolorowe nyple alu , kto wie od kiedy je stosowano, potrzebe mam wiedzieć od jak wcześnie, coby stuningować koła ale nie zrobić gafy.
www.velotech.pl

#193
Patrzac na niektore kola ktore trafiaja do nas z niemiec/szwajcarii - kolorowe nyple pojawiaja sie przewaznie z obreczami typu x217 lub x517, oraz czesto z piastami m737, wydaje mi sie ze w projekcie ktoregos Psyclone na RB na m732 byly czerwone nyple

Jastrzomb-> na 64mm sa zebatki 30z - jest to alternatywa dla 30z Octaramp od extralite'a (na 104mm)
na 110 nie ma mniejszej niz 34 jak zauwazyles.

A w odpowiedzi na moje pytanie - jest taka piasta - oznaczenie HB-M753 z osia 11mm (parallax 110) czarna. Natknalem sie na to w katalogu z 2003r (mowilem ze to nie takie bardzo retro;)

#195
30ka od shimano. Moze jakby troche poszukac to 32 by sie znalazlo, ale nic wiecej - najmniejsza na 110 to juz w koncu 34z jak zdazyles zauwazyc, a na 130 - 38z
Obrazek

#196
Zagadka typu "warto wiedzieć żeby się nie zakopać w budowie" ;-)
Z katalogów dostępnych w sieci można to łatwo wywnioskować, jednak przed zadaniem tego pytania sprawdziłem to jeszcze dodatkowo w innych źródłach
Zatem: w którym roku Shimano wypuściło pierwsze przednie przerzutki obsługiwane linką od góry (dla dociekliwych pozostaje jeszcze podanie grup w których w pierwszym roku bytności wystąpiły)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#206
odpowiadam :]
ale moja odpowiedz nie ma pokrycia w ramach czasowych więc traktujmy ją jako ciekawostke bo nie wiem od kiedy EASTON zajmuje sie produkcja akcesoriów do basebolu i łyżwiarstwa, ale robi to :shock:

no to nadal nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie...
cron