Re: Elevated Chainstain by rajkru

#33
Ta Alpina była w oryginale na 550, ja składam na 560 bo mam już jednego pacjenta na ostatnim wypuście czarnego LXa więc chcę teraz na pierwszym tak żeby ładnie zestawić różnice...Niby grupa ta sama ale różnic było sporo...Brakuje mi tylko klamkomanetek i tu mam też pytanie techniczne - "czy manetki M560 będą pasować do adapterów które pasują do XT M730 i XTR M900?" No i czy ktoś ma takie na zbyciu? ;)

Re: Elevated Chainstain by rajkru

#34
Alpina seryjnie powinna być na Exage 500LX a nie Deore LX M550 - to byl taki myk z nazwą LX w nazwie ktory nie odnosil sie do Deore, ale dzieki temu Deore LX jest tu fajnym upgradem nie razacym w oczy w kontekscie nazwy
Podstawki na 99% przyjma manetki M560 - latwiej od tych robionych przez Magure znalezc od pozniejszego STX/STX RC Bede przed kompem to wrzuce foto takiej kombinacji
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

Re: Elevated Chainstain by rajkru

#35
Faktycznie masz rację...Dostałem gołą ramę jedynie z przednią przerzutką i jakoś durnie sobie zakodowałem że to był Deore...Kombinację już sprawdziłem z manetką DXa no i w sumie gra. Trzeba tylko troszkę postrugać bo jest delikatnie inny rozstaw tych małych bolców ale to już szczegół...dzięki za super wskazówkę :)

Re: Elevated Chainstain by rajkru

#40
Ja powiem tak, rower spoko jako model, ale dla mnie za dużo kolorów ze sobą nie związanych, może i ma szokować widza mnogością, ale czasy retro to nie tylko natłok wszystkich kolorów tęczy ..... ale oczywiście mogę mieć zdanie odrębne jak wielu sędziów.....z białym mi się czarny doskonale komponuje.

tu pancerza czarne tu białe, niespójność widzę a i mikro dodatki fioletowe raczej tu przeszkadzają, niebieski czysty ok .
www.velotech.pl

Re: Elevated Chainstain by rajkru

#41
czajnikmtb pisze:
2019-11-10, 13:31
Kurde naprawdę wygląda to super !!
Moja Alpina też fajna ale twój egzemplarz wymiata :D
dzięki :-)
Piotr pisze: Ja powiem tak, rower spoko jako model, ale dla mnie za dużo kolorów ze sobą nie związanych, może i ma szokować widza mnogością, ale czasy retro to nie tylko natłok wszystkich kolorów tęczy ..... ale oczywiście mogę mieć zdanie odrębne jak wielu sędziów.....z białym mi się czarny doskonale komponuje.

tu pancerza czarne tu białe, niespójność widzę a i mikro dodatki fioletowe raczej tu przeszkadzają, niebieski czysty ok .
...i po co taki komentarz? Teraz zaczynam się zastanawiać -"a może chłop ma rację?" :-P
Kolorów mnogość nie jest do końca zamierzona, zobacz wcześniejszą wersję gdzie nie było niebieskiego. Stety/niestety miałem już wcześniej złożone takie koła i to one właściwie namieszały. Myślałem o innych obręczach ale na razie nic innego nie mam żeby podmienić. Z drugiej strony mam inne projekty więc ten jeden mogę zostawić taki kolorowy ;-)
A pancerze tak zostawię, no bo tak...i co mi panie zrobisz :-P

Re: Elevated Chainstain by rajkru

#44
Piotr pisze:
2019-11-10, 21:00
Nic, Twój cyrk, Twoje zabawki :-P

ja bym zostawił tylko niebieski jako dodatek do czarno białej bazy, a racje i tak mam ..... hehehehheheheh
oj przestań marudzić :-P
skolioza pisze: Świetna jest
Żałuję że nie zrealizowałem projektu tej cromegi na czarnym LXie..
dzięki :-)
A tu mam drugi rower uzupełniający moją "kolekcje" czarnego LXa
Obrazek