#35
bardzo fajne malowanie, takie żywe a za razem retro. na szczęście nie jest pstrokato :)

oczywiście syncros jest w dechę! może jakaś renowacja mostka bo widzę, że napisy schodzą a to przecież +10 do lansu ;)

wieszaczki do canti nasycone pozytywną energią i musze przyznać, że mnie z nimi ubiegłeś bo własnie zaprezentowałem taki w swoim specu.

amorek też pasuje. gero iście wyścigowa 8-)
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#40
małe zmiany - w zasadzie nie powinny dziwić, wszak to dążenie do spójności absolutnej ;-)

I zmiana - kosmetyczna przerzutka M735 zamiast M732 Mimo wszystko kolorek korpusu inny i wizualnie stan lepszy
Obrazek


No II: oś suportu - z BB-UN50 na BB-UN72 - patrząc z boku to zmiana najbardziej rzucająca się w oczy :lol:
Obrazek


No III: Mag 21 bez gum
Obrazek


No IV: długo planowane kółka: P M730 T: M732 (prawie NOS) + złotawe Araya RM17
Obrazek

Obrazek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#44
nie no ja wiem że bjutiful, emejzing, hipnotajzing i jeszcze parę innych superlatyw doskonale oddaje to co pokazałem Inaczej bym nie pokazywał :-P:-P :lol:

suport wbrew pozorom nie odbiega aż tak bardzo - grupę 735 zakończono w 93, Mag jest 94, a BB-UN72 wprowadzili bodaj w 95
Nie razi a kręci się ładnie - poprzednik miał już delikatny luz Niemal niewyczuwalny, ale wiadomo jak jest - ma być na cycuś ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#45
na suportach odchudziles jakies 70-100g...
mag tez pewnie jest lzejszy niz te typowe 1550g (tak ma z rura stalowa 18cm), bo widze, ze korona taka jakby ladniejsza - inna niz w starszych nie?
Obrazek