#91
rower jezdzi jest tylko male ale :?: zdjec ktore mam na kompie nie "widzi " picassa :?: i nie wiem jak je dac * na forum

*
pare szybkich z dzisiaj bo cos ciekawszego bede mogl zrobic dopiero sobota/niedziela
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#92
marcin74 pisze:rower jezdzi jest tylko male ale :?: zdjec ktore mam na kompie nie "widzi " picassa :?: i nie wiem jak je dac * na forum

*
pare szybkich z dzisiaj bo cos ciekawszego bede mogl zrobic dopiero sobota/niedziela
Rąbnij na dysk potem do painta jeśli są za duże ... i normalnie pod swoim postem wklej 8-)

#96
Fajny Peugeot a te kolorki, trochę zatyrany będzie wisiał na ścianie
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#97
hit00r pisze:Opony oddaj - będę miał tak jak w katalogu
Marzenie ściętej głowy :-) Po co Ci katalogowe opony jak masz most Tomsona :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#100
Fajny fajny. Miło zawiesić oko. Mam tylko pytanie - czy te klamki to nie są do kantów? Wiem, że tam jest regulacja, ale jakoś mi z fałkami nie za bardzo grają.
A mostek Ritcheya stalowy nowy mam jakby coś. Bardzo ładny - szary.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#101
focker pisze:Mam tylko pytanie - czy te klamki to nie są do kantów? Wiem, że tam jest regulacja, ale jakoś mi z fałkami nie za bardzo grają.
tez sie dlugo zastanawialem ale koniec koncow postanowilem tak to polaczyc ;)
w katalogu 97(lub 98 ? )sa obie wersje klamek te "starsze "i "nowsze" i o ile przy tych pierwszych wyraznie pisza ,ze pod canti to w przypadku tych drugich zadnej informacji nie ma :idea:
zeby bylo smieszniej w tym samym katalogu wyraznie widac jak zawodnicy Ritcheya smigaja na klamkomaetkach XTR sparowanych z cantami :shock:

Adek ;-) rower jezdzi zajebiscie zwlaszcza w glebokich koleinach 8-)
a mostek hmmm rozwaze

kapsel CONIX taki dawali w orginale ;-) ritcheya srebrnego tez w razie czego zakupilem ale koniec koncow zdecydowalem sie na Conixa
Ostatnio zmieniony 2015-12-24, 09:11 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#102
focker pisze:A mostek Ritcheya stalowy nowy mam jakby coś. Bardzo ładny - szary
szare stalowy ?? byly takie ??
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#103
Dokładnie taki mam:
http://www.retrobike.co.uk/forum/downlo ... ?id=114448
Tylko teraz się zaczynam zastanawiać, czy on nie jest na cal. Muszę sprawdzić. Szary - czyli nie taki "tytanowy".
Jakby coś, to mam też Ritchey Force Lite nófka sztuka 1 1/8 130mm - ale bez naklejek :(

A klamki coś mi do tych fałek nie pasuję :( Miałem kiedyś takie - może to zboczenie, ale one mi idealnie do kantów pasują wizualnie. Niemniej to tylko subiektywne wrażenie - bo w sumie regulacja pozwala na dość duży zakres zmiany przełożenia i powinny obsłużyć też fałki.

Conix waży tonę :(
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#104
focker pisze:Jakby coś, to mam też Ritchey Force Lite nófka sztuka 1 1/8 130mm
szkoda ze taki dlugi ;-) 110 bylby idealny
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#106
marcin74 pisze:
focker pisze:Mam tylko pytanie - czy te klamki to nie są do kantów? Wiem, że tam jest regulacja, ale jakoś mi z fałkami nie za bardzo grają.
tez sie dlugo zastanawialem ale koniec koncow postanowilem tak to polaczyc ;)
w katalogu 97(lub 98 ? )sa obie wersje klamek te "starsze "i "nowsze" i o ile przy tych pierwszych wyraznie pisza ,ze pod canti to w przypadku tych drugich zadnej informacji nie ma :idea:
zeby bylo smieszniej w tym samym katalogu wyraznie widac jak zawodnicy Ritcheya smigaja na klamkomaetkach XTR sparowanych z cantami :shock:

Adek ;-) rower jezdzi zajebiscie zwlaszcza w glebokich koleinach 8-)
a mostek hmmm rozwaze

kapsel CONIX taki dawali w orginale ;-) ritcheya srebrnego tez w razie czego zakupilem ale koniec koncow zdecydowalem sie na Conixa
no to co ...w niedziele jedziesz z nami , tam bedą koleiny , jak na Turbaczu ....
www.velotech.pl

#107
Piotr pisze:no to co ...w niedziele jedziesz z nami , tam bedą koleiny , jak na Turbaczu ....
z checia ale nie wiem czy zdaze na niedzielny poranek ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#108
marcin74 pisze:
Piotr pisze:no to co ...w niedziele jedziesz z nami , tam bedą koleiny , jak na Turbaczu ....
z checia ale nie wiem czy zdaze na niedzielny poranek ;-)
Jakbyś chciał to byś zdążył, ale pewnie forma słaba.
Lodzermensch

#109
corrado1111 pisze:Jakbyś chciał to byś zdążył, ale pewnie forma słaba.
miala byc tajemnica !!!
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#111
jak z Bikebopradu, na ziemi syf a rower jak z myjni :mrgreen:

całość burzy zapinka podsiodłowa, wydaje mi sie że powinna być na śrube , no a to co wisi z siodełka dyskwalifikuje go jako eksponat jeżdzący , pachnie wiochą ....
www.velotech.pl

#113
Piotr pisze:jak z Bikebopradu, na ziemi syf a rower jak z myjni
przeciez nigdzie nie pisalem ze na nim jezdze ;-)
zreszta co sie tak dziwisz ?ten twoj z blokowiska tez czysty

wiesz z ta jazda to wogole jest tak ze ty zeby podniesc swoje morale barwnie i duzo o tym piszesz ,a ja poprostu jezdze ;-)

Obrazek


Obrazek


jesli chodzi o zacisk Ritcheya :idea: nikomu sie nie podoba :oops: mi tez
ale taki mam (orginalny ) w Team Line ktorego wlascicielem jestem od 97/98 roku
kupujac ta ramke mialem szczescie ze tez go posiadala :->
jeszcze godzine przed wyjazdem na "sesje" mialem ochote zmienic na cos malego imbusowego ....ale ostatecznie pomyslalem ,ze z roweru dziwki robic nie bede i wszystkim nie musi sie podobac ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#114
he he he
marcin74 nie żle.
judyta mi się podoba...
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#118
Ja przynajmniej mam o czym pisać bo jeździmy w pięknych okolicach a nie tam gdzie łosie chodzą po ulicach i nie potrzeba lodówki w domu. Morale to Ty musisz sobie podkręcać i ego , bo mi nie potrzeba tandetnych pucharków dla podkreślenia istnienia. Poza tym wpadnij do nas na Beskid Wyspowy to Ci się zmieni spostrzeganie co nzywa się jazdą a nie po okolicznych śmietnikach.
www.velotech.pl

#119
Piotr pisze:Ja przynajmniej mam o czym pisać bo jeździmy w pięknych okolicach a nie tam gdzie łosie chodzą po ulicach i nie potrzeba lodówki w domu
wiesz czym sie rozni polski chlopek roztropek * od szwedzkiego ;-)
ten pierwszy mysli ze tu wszedzie chodza losie po ulicach ,a ten drugi jest przekonany ze w Polsce wszedzie grasuja biale niedzwiedzie ,a pytanie o istnienie trawnikow przy domach tez jest dosc czeste

*
osoba przemądrzała, kombinator, w rzeczywistości o niskiej inteligencji lub znajomości tematu, wiejski filozof

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

jesli chodzi o piekne okolice w ktorych jezdzisz ...to nie musisz przekonywac mi sie cala Polska podoba :-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#120
Patrząc na daty postów pewnie zdrowo kursowaliście między karpiem, a komputerem żeby się w Internecie pokłócić :lol:
Rower w porządku, też mi nie pasuje zacisk i zapinka pod siodłem. Nawet do zdjęć (całkiem fajnych zresztą) bym ten plastik wyrzucił. No i dlaczego nie jeżdżony, skoro to nie Kossak? ;-) Fajny rower wyszedł, wstyd nie przypruszyć błotem ;-)
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl
cron