#32
aldek pisze:Mostek velocity. Każdy inny zły. Te kony po prostu muszą mieć taki most, skoro mają p2 wideł
Dokładnie, niektórych rzeczy nie warto zmieniać tak jak w Kleinach. Są z natury fajne i tyle.

Co do siodła w ostateczności możesz poszukać Selle Italia Flite, pasuje do wszystkiego a jest klasyką gatunku jednocześnie.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#39
Widziałem to i sie wachalem. Ty mnie przekonałeś.
Biorę z tamtąd tylko mostek, stery i moze kiere wiec jakby ktoś chciał resztę gratów to zapraszam na priv.

#43
Z roweru dawcy zostało wzięte wszystko oprócz ramy i widelca. Oddam za 140 (przesyłka w cenie) i mogę dorzucić stery które byly oryginalnie w Fire Mountain. Jeśli nie znajdzie się nikt na cały set to już mam kolejkę na widelec :)

Obrazek


Obrazek

#50
Świetna jest! Bardzo mi się podoba. Gratulacje!!!
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#58
Piotr pisze:bo nie jestem dupowłaz :mrgreen:
No ale mógł byś być ciut milszy ... tobie się nawet ładnie poskładane rowery nie za bardzo podobają :->
Najlepszym tego przykładem jest mój Scott ... że no może od biedy jest OK ale to i tak szajs :mrgreen:
A tu kolega ma całkiem fajnie pomyślane więc nie bądź taki wredny :-P

#59
ekstra jest, dobrze żeś to velocity dopadł, od razu ma luk jak ta lala, niby detal, ale błysło od razu.
Rozważyłbym czarny duży blat (tak dla świrlu), bo skoro miksujemy kolorami sztycę/kierę, obręcze/piasty to korbę tyż by można.
Ale to detale, dosiadać jeździć gnać, bo te kobyłki to lubią być gonione, sam to już zresztą wiesz.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/