#3
Ten wątek wygląda jak coś w rodzaju terapii od uzależnień :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#6
Ja mam ostatnie kilka dni wolnego i dziś zmieniłem korbę na czarną 400LX a do tego podcentrowałem koło z tyłu, w Sunnie wybiłem stery a w Indianie zdjąłem wszystko do gołej ramy :-D

#17
Hubert pisze:Wierzyć mi się nie chce.

musisz uwierzyc :!:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#19
Hubert pisze:Marci74 Widziałeś? Jakbym dostał foto na pw to bym uwierzył.
Przecież tego by się pomieścić nie dało.
nie widzialem ...ale mialem przyjemnosc poznac Grzeska ;-)
i wiem ,ze jak mowi to tak jest ;-)
mamy do czynienia z PASJONATA
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#20
To że to master of amor to ja jestem przekonany.
Znać to go nie znam ale na fb widziałem.
Napisałem tak bo logistycznie jest to dla mnie niemożliwe wyobrażasz sobie ile to miejsca by to zajmowało? Już nie mówiąc o kosztach.

#21
A Ty myślisz że takie kolekcje to się 2 miesiące sklada zarabiając miliony miesięcznie?
To jest owoc dłuuugich lat wyszukiwania perełek, które jakby nie patrzeć nie leżą i nie czekają na nowego właściciela wszędzie
Ja będąc u Grześka parę lat temu sam byłem świadkiem, jak po prezentacji widelców (wtedy była to jeszcze liczba dwucyfrowa) część z nich schował do wersalki - także miejsce to kwestia kreatywności :mrgreen:
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#22
Hubert pisze:Marci74 Widziałeś? Jakbym dostał foto na pw to bym uwierzył.
Przecież tego by się pomieścić nie dało.
Ja byłem u Fockera, to ściema z tą trzycyfrową liczbą.Ma ich tych amortyzatorów 5 góra 6 sztuk.

Kiedyś to miał nawet kilkanaście: http://retromtb.pl/galerie/sprzet/focker_widelce.htm ale większość sprzedał a kasę przepił.
Ostatnio zmieniony 2014-08-22, 18:58 przez corrado, łącznie zmieniany 1 raz.
Lodzermensch

#24
Corrado zamknął temat kolekcji :-P ale taka prawda że to się nudzi i człowiek szuka coraz to nowych rzeczy i w dodatku tym ampem rondem magiem xc700 rond quake bym nie pogardził.
A jak posprzątałem narzędzia rowerowe złatałem dętke, przeraziłem się wagą opon mojego woła roboczego i wpieniłem sie na niego, podregulowałem vke z tyłu i magure na przedzie.

#25
Hubert pisze:... ale taka prawda że to się nudzi i człowiek szuka coraz to nowych rzeczy...
Nie mierz innych swoją miarą... ;-) Myślisz że ludzie tworzą kolekcje z nudów?? Ja myślę że ludzie którzy się nudzą nie tworzą kolekcji

#26
Źle mnie zrozumiałeś chodzi mi o to że każdy kolekcjoner jak się nacieszy to robi selekcje w swoich zbiorach zostawiając te najfajnijsze a te mniej fajne mu się znudzą i je sprzeda robiąc miejce nowym.

#27
Kolega nie uwzględnia tzw. zamkniętego charakteru niektórych kolekcji. Czasem właśnie te "mniej-fajne" sztuki brakują do kompletu. Coś o tym wiem, zbieram modele samochodów "сделано в СССР" dłużej niż Ty chadzasz po świecie ;-)
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#28
polonezGLE pisze:Coś o tym wiem, zbieram modele samochodów "сделано в СССР" dłużej niż Ty chadzasz po świecie
o cholerka :!: :!: :!: :!:
pochwal sie :-> jakies fotki :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#29
Żeby nie offtopować, to tylko link do Picasy:
https://picasaweb.google.com/1068935907 ... jJGw07PdFQ
Tu akurat większość modeli pochodzi ze współczesnej serii Kultowe auta CCCP i również rosyjskiej serii Auta na służbie.
Wstyd się przyznać, ale zasadniczo kolekcja nie obfocona :oops:
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#30
FUCK :-D :-P
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie
cron