Zlot i co komu mam na niego zabrać.

#1
Hej, zlot tuż tuż i na bank wielu osobom mam coś na niego przywieźć.
Pamiętam o Ojcu Dyretkorze, o Rurokurze, o Aldku.No i to chyba na tyle co pamiętam.
Proszę każdego kogo nie wymieniłem a coś mam mu zabrać z domu aby mi przypomniał tutaj albo PM.
Również jeśli coś z mojej aukcji się komuś podoba a chciałby przy ognisku ponegocjować cenę tego to proszę dać znać to zabiorę grata ze sobą.
Lodzermensch

#3
focker pisze:Dla mnie możesz zabrać wysłane przez Skoliozę redukcję na rurę sterową i uszczelkę zewnętrzną na piastę, bo podobno od dłuuuuższego czasu u Ciebie leżą i się kiszą :P
Nooo, a ja się zastanawiałem co to jest i po co mi to przysłano razem z mostkiem.Nikt mi słowa nie powiedział i wywaliłem to do mojego pudełka z gratami drobnymi a jest ich milion.Teraz chyba trzeba będzie wzywać psa tropiącego żeby to znaleźć.I tak dobrze że tego nie wyrzuciłem (chyba, taką mam nadzieję).Później spróbuję to znaleźć.
Lodzermensch

#6
corrado1111 pisze:
focker pisze:Dla mnie możesz zabrać wysłane przez Skoliozę redukcję na rurę sterową i uszczelkę zewnętrzną na piastę, bo podobno od dłuuuuższego czasu u Ciebie leżą i się kiszą :P
Nooo, a ja się zastanawiałem co to jest i po co mi to przysłano razem z mostkiem.Nikt mi słowa nie powiedział i wywaliłem to do mojego pudełka z gratami drobnymi a jest ich milion.Teraz chyba trzeba będzie wzywać psa tropiącego żeby to znaleźć.I tak dobrze że tego nie wyrzuciłem (chyba, taką mam nadzieję).Później spróbuję to znaleźć.
e, e, e!
pytałem przed wysyłką czy mogę dorzucić "graty dla Grześka" :evil: ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#7
skolioza pisze:
corrado1111 pisze:
focker pisze:Dla mnie możesz zabrać wysłane przez Skoliozę redukcję na rurę sterową i uszczelkę zewnętrzną na piastę, bo podobno od dłuuuuższego czasu u Ciebie leżą i się kiszą :P
Nooo, a ja się zastanawiałem co to jest i po co mi to przysłano razem z mostkiem.Nikt mi słowa nie powiedział i wywaliłem to do mojego pudełka z gratami drobnymi a jest ich milion.Teraz chyba trzeba będzie wzywać psa tropiącego żeby to znaleźć.I tak dobrze że tego nie wyrzuciłem (chyba, taką mam nadzieję).Później spróbuję to znaleźć.
e, e, e!
pytałem przed wysyłką czy mogę dorzucić "graty dla Grześka" :evil: ;-)
Raz to nie pamiętam że pytałeś a drugie to na graty nie wyglądało, myślałem że Ci coś przypadkiem wpadło jako wypełnienie jak u mnie dętki:)
Lodzermensch
cron