#6
Wymienne kły odpadają, bo są za delikatne. Powinny być jako jedna całość i pod kątem 90stopni. 45 stopni będzie się wyślizgiwał. Proste jeszcze gorzej.
Ogólnie sam szukałem klucza kłowego i chętnie bym zanabył - ale z braku laku takie szczypce fajnie się nadały.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#7
Ja też używam takiego jak Adamello, szczypce do segerów już połamałem raz na takim czymś. Focker jak chcesz taki klucz z Uniora to niedługo będę kupował u nich parę narzędzi (dystrybuotr w Poznaniu, dobre ceny), mogę dołożyć do zamówienia.

#9
A ja głupi szukałem pod tagiem "klucz kłowy" i inne mutacje ;)
Ale dobrze wiedzieć - takie dziadostwo czasem się przydaje.
Dzięki kunu za propozycję, ale klucz z aukcji już jest w drodze.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#13
no nie wiem jak 2 szprychami chcesz dociagnac prawidlowo miski, nie wspominajac o odkreceniu czy dociagnieciu kontry...to wszystko musi byc z odpowiednia sila dociagniete...

#14
Miałem na myśli suporty shimano kulkowe, tam lewa miska kluczem do opou a prawą to się reguluje i tam szprychami się wygodnie robiło żeby tylko luz skasować, kontrę to już młotkiem i byle czym się dobiło, zrobiłem tak w szosie 1,5 roku temu i działa fajnie ;]

Edit: Wiem że to rzeźba, ale żebym mieć narzędzia do wszystkiego musiałbym ze 2 rowery pogonić, staram się powoli kompletować niemniej jest tego trochę ;] Jak na razie najlepsze było odkręcanie sterów zepsutym przeciskaczem do czosnku ;D
Ostatnio zmieniony 2012-10-30, 20:06 przez elziomallo, łącznie zmieniany 1 raz.
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#16
ja mogę Ci wypożyczyć klucz do kontr (dość dobry) i samoróbkę do wkręcenia misek - samoróbka wygląda tak: mam dwie długie blaski z wieloma otworami, blaszki są skręcone ze sobą a pomiędzy nie są wsadzone wielkie, stępione gwoździe, które rozsuwam ciaśniej lub dalej od siebie, w zależności od rozstawu otworów, nawet z lekko zapieczonym supportem dałem sobie radę. Jak chcesz pożyczyć na zasadach jakie opisałeś to daj znać na PM

#17
jacob ale jaki sens jest wysylac dwa razy te Twoje klucze , skoro w koszcie tych wysylek, kupi sobie nowe oryginalne klucze, i bedzie je mial na amen :)

#18
Możliwe, że masz rację ;-) Nie pomyślałem o tym. Kolega w pierwszym poście poprosił o pożyczkę, resztę postów przeleciałem wzrokiem ogólnie i nie zakonotowałem ile by te klucze kosztowały, więc zaproponowałem swoje - na zasadach jakie Pepis zaproponował.

teraz przeczytałem dokładniej - to też mi umknęło:
Pepis pisze:o to chodziło :) Bardzo dziękuję !