#871
polska zlota jesien Panowie ;-)
Yves !!! ALAN nadal nie Alan :evil:
........ale bluza fajna ;-)

Obrazek


Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#872
drugi dzien na mazurach , wiec kilka fot wlepie, jeszcze jutro ostroda i powrot, wszystko co dobre sie konczy niestety, ale mazury jesienia bajka:)
Ostatnio zmieniony 2013-11-01, 15:15 przez ANDRIUBIKER, łącznie zmieniany 1 raz.

#878
ano foty idą bo niektorzy ze swoich rowerow robia uzytek, a nie tylko ogladaja o nich info w necie :mrgreen: , kilka fot z dzisiejszego wypadu po okolicach Ostródy, złota Polska jesień w pełnej krasie :)
Ostatnio zmieniony 2013-11-01, 15:16 przez ANDRIUBIKER, łącznie zmieniany 1 raz.

#879
Przeglądając zasoby mojej (a właściwie żony) komórki natknąłem sę na foty z wakacji. Dla ocieplenia klimatu wrzucę kilka:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Pytanie zdziebko podchwytliwe - jaki to kraj :-P :?:

#882
ostatnie zdjecie to powrot do domu :-? mam na mysli przydomowy parking :-|
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#883
Zejdźmy na ziemię :mrgreen: :mrgreen:
Wyobraź sobie że jeździłem rowerem po okolicznych wioskach i obczajałem po ile tam fury stoją. Komis/salon w co drugiej zagrodzie normalnie ......:mrgreen:
No i takie kwiatki znalazłem jak te lambo. Z lewej były ferrari w jeszcze większej ilości ale mi obiektyw nie złapał. I tak sobie to stało przed salonem, żadnych płotów, ochrony, zaraz przy chodniku. Wioska miała może z 2 tyś mieszkańców....
https://www.facebook.com/evobikesycow

#884
Z innej beczki - pd okolice Krakowa kwitna:
Obrazek
Załączniki
20131015_151253.jpg
20131015_151302.jpg
robia remont w Dobczycach
20131015_185451.jpg
i widok nocny
20130922_174925.jpg
na koncu zjazdu z Barnasiowki, rekreacja...
20131015_135923.jpg
jak bylem maly, taki dreszczowiec mi sie snil: las, a w nim wejscie do krypty... no i znalazlem - Grobowiec Lipowskich/ niedaleko pare fajnych dworow i krzeslo Kantora:)

#886
jesien... czyli florianska w beskidach...
Obrazek
Załączniki
DSCF2238.JPG
z gory wygladalo to pienknie, ale trzeba bylo dymac do domu, bo ciemno nie spi.
DSCF2234.JPG
demony wyspowego
DSCF2227.JPG
niekoniecznie najlepszy dla rowerow szlak zielony Wisniowa-Ciecien
20131020_153251.jpg
widok na cel nr.3
DSCF2214.JPG
swietny zjazd (zielony spod obserwatorium)
DSCF2211.JPG
tutaj tez ludziow jak mrowkow
DSCF2208.JPG
jest jak jest w buczynie...
DSCF2207.JPG
fantastis widoczek, nawet babia bezchmurna choc na ta fotke sie nie zalapala
DSCF2203.JPG
wszystko co moglo wyszlo z domu... tutaj zapchany parking na dziko w Chelmie

#887
polonezGLE pisze:Wow, Krakusy, te widoki rodem z National Geografic to macie tak na wyciągnięcie ręki, znaczy żabi skok rowerem?
Prorok.... http://www.sfora.pl/Oto-nowe-7-Cudow-Po ... 835-slide7
Czytelnicy "National Geographic Traveler" zdecydowali, oto nowe 7 najpiękniej­szych miejsc Polski.

1. MIEJSCE – Dolinki Krakowskie

Jest to jedno z najbardziej różnorodnych i ciekawych turystycznie miejsc w kraju. Choć w nazwie mają Kraków, nie tylko Krakusy odwiedzają Dolinki.

Piękna rzeźba terenu, z licznymi dolinami, jarami i rzekami. Widoki, jakich mogą pozazdrościć najpiękniejsze parki narodowe Europy. Świetnie oznaczone trasy rowerowe i piesze, dzięki którym można dotrzeć do najważniej­szych atrakcji dolinek, m.in. do Jaskini Nietoperzowej, klasztoru w Czernej, ruin zamku w Dolinie Kluczwody czy dworu w Garlicy Murowanej - zachwyca się "National Geographic Traveller".
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#890
Andriu, moje województwo również ma piękne okolice, ale ujęć takich jak w górach nie złapię. Rower rowerem, ale ja jeszcze lubię coś niecoś uwiecznić na matrycy aparatu.
Poza tym, ja jestem bydgoszczakiem od pokoleń, mnie okolice Torunia nie ruszają i niezbyt interesują :-P
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#891
ehhe, no tak odwieczna wojna ;), no wiqadomo ze gory to gory, aleee.. nie samymi gorami czlowiek zyje, ja bardzo duzo jezdze na mazury na mtb, jest poprostu na tyle inaczej a tez klasowo, ze trzeba i w gorach i na mazurach:)

#892
Poldku, wkleiłem jako ciekawostkę, swoisty zbieg okoliczności, splot Twoich słów i późniejszej publikacji Nie miałem zamiaru dyskredytować żadnego innego rejonu, bo ja osobiście mam tak, że w większości miejsc które odwiedzam potrafię dostrzec jakieś piękno, swoistość coś ciekawego, moich okolic natomiast potrafię nie doceniać (jak się to mówi opatrzyły się ;-))
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#893
Ojcze Dyrektorze, mnie nie o to biega, po prostu macie piękne plenery, na rower wolę moje niziny, ale góry mają ten metafizyczny pierwiastek obcowania z Matką Naturą w całej swej okazałości.
Mój zachwyt potwierdzili też inni ;-)
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#895
Nie do końca wiem gdzie to wrzucić, ale myślę, że tu wystarczy. Mianowicie, dzięki uprzejmości Skoliozy i możliwości wypożyczenia "1 ze 125" zrobiliśmy sobie z Żoną małą sesję zdjęciową w dolinkach podkrakowskich, póki co tylko zajawka ;-)
Załączniki
603025_593465617382373_2075717438_n.jpg

#900
GRATULACJE !!!
zdjecie BOMBA !!!
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie