#307
aldek pisze:Biało. Grubo biało
a u nas sloneczko :roll: :roll: ...........dziwne to :-?
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#308
Tydzień temu Słońce i letnia temperatura. Dziś zimno, ale bardzo słonecznie
Woodlands 29-er cr-mo
Trek 750
ARCADIA 6000
Suntour XC Pro WTB w kartonach czeka na nowe życie
Załączniki
Zdjęcie0067.jpg
Zdjęcie0078.jpg
20102012384.jpg

#310
Przepieknie tam macie, pozazdrośćić. U nas tez miało być dzisiaj slońce ale wyszło jak wyszło. jednak twada ekipa nie odpuszcza. 40km w warunkach jakich widac na załączonym obrazku. Facjaty mojej nie znacie ale czuję, że mnie poznacie ;)

Obrazek

#313
YvesMoi pisze:WojtekKa, to foty z dzisiaj? bardzo fajnie, lasy podobne do naszych na kujawach :)
to ja też się pochwalę dzisiejsza mini wycieczką
https://picasaweb.google.com/1150353714 ... su28102012
Faktycznie, u Ciebie są równie piękne widoki ;]
Pierwsze dwa są robione akurat tydzień temu (weekend co tak pogoda dopisała - i słońcem i temperaturą) w Międzychodzie (kraina 100 jezior), u Mojej Malwiny.
Ostatnie zdjęcie to dziś, jak z Poznania na Krzesiny se śmigałem przez Strzeszyn - pstryknąłem Jezioro Strzeszyńskie

lukas pisze:Przepieknie tam macie, pozazdrośćić. U nas tez miało być dzisiaj slońce ale wyszło jak wyszło.Obrazek[/url]
Eee fajny klimacik Lukas...lubię takie jazdy.Nie należą do łatwych, ale jest bomba

Edit: Tez typowałem po Specialized ;]
Woodlands 29-er cr-mo
Trek 750
ARCADIA 6000
Suntour XC Pro WTB w kartonach czeka na nowe życie

#317
e dajciez spokoj - w zeszly weekend opalajac sie na Lubaniu planowalem sobie kolejny weekend w gorach a tu prawie powtorka z 2010... a gdzie Marcin topnieje? u mnie sucho i zajebiscie zimno ;(
Obrazek

#323
Przecież każdy jak założy grubą czapę pod helmet, tak właśnie wygląda. Na przykład ja, używam buffa i modyfikuję go w zalezności od warunków. Jak na wczorajsze warunki wystaczyło zrobic "piratkę", a jak temperatura niższa to podwójna czpeczka i jest pieknie. Ta tkanina ma to do siebie, że w niższych temerayurach fajnie utrzymuje ciepło, chroni od wiatru a jednoczeście czacha się nie gotuje. Oczywiście nie każdemu sie to musi podobać.
/// 4x Specialized /// ;)

#324
Kask jest rewelacyjny (Trek) i każdemu go będę polecał. To zresztą wersja kobieca. Wczoraj po prostu około 16:00 zrobiło się już dość zimno (spadło poniżej zera) a do tego trochę wiało, więc grubsza czapka pod kaskiem była konieczna. Sam lepiej nie wyglądałem ;)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#326
lukas pisze:Przecież każdy jak założy grubą czapę pod helmet, tak właśnie wygląda. Na przykład ja, używam buffa i modyfikuję go w zalezności od warunków. Jak na wczorajsze warunki wystaczyło zrobic "piratkę", a jak temperatura niższa to podwójna czpeczka i jest pieknie. Ta tkanina ma to do siebie, że w niższych temerayurach fajnie utrzymuje ciepło, chroni od wiatru a jednoczeście czacha się nie gotuje. Oczywiście nie każdemu sie to musi podobać.

absolutnie;-)))))))
śmietnik to nie retro!

#328
focker pisze:A u nas taka pogoda:
nie do wiary :-? :-? :-? koniec swiata chyba blisko
u nas przez cala zime 2011-2012 tyle sniegu nie spadlo :-? :-?
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie