Re: SUPerior XP 939 '20 - Always Race

Multipla też miała jeździć a nie wyglądać - co nie oznacza, że nie przypomina delfina z dałnem. Podobnie jest z napędem roweru z obrazka - trudno się nie zgodzić przedmówcą.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

chrzanek pisze:
2020-09-21, 12:24
hmm.. ten napęd, którego się czepiamy to jakiś wyjątkowy jest, czy to zwykłe 1x12? zgubiłem się i nie wiem czy propsować czy hejtować....
teź nie jumam, wygląda akurat jak zwykłe współczesne 1x12, może że ciorny taki brzydki?
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

chrzanek pisze:
2020-09-21, 12:24
hmm.. ten napęd, którego się czepiamy to jakiś wyjątkowy jest, czy to zwykłe 1x12? zgubiłem się i nie wiem czy propsować czy hejtować....
teź nie jumam, wygląda akurat jak zwykłe współczesne 1x12, może że ciorne topowe koronki komuś się nie podobają?
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

Tak na marginesie to czyszczenie kasety 7-8-9 sp szmatą pomiędzy koronkami jest dosyć łatwe, ale już od 11 sp ( z 12 sp nie próbowałem ) to większe wyzwanie. Krawędź szmatki bawełnianej to max. Jeszcze przerzutki shimano shadow nie ułatwiają. O dziwo ze sramem jest ciut łatwiej. ( chodzi o mocowanie linki, które utrudnia ruch szmatą )