classic_cars pisze: nawet do cabrio się zmieścił :)
focus?
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

Fajnie się jeździło przez te lata rowerem :-) jak będę miał chwilę wyczyszcze, wypoleruje, nawoskuje i wezmę lustro zrobię ładne fotki. Niestety rower idzie w odstawke na minimum pół roku lub wiecej :-( trochę mi z tym ciężko bo to moja pasja jak i ciężary, ale chirurg naczyniowy powiedział, że mogę tylko chodzić, spacerować zero dzwigania i wysiłku :-( chyba,że chcę na tamten świat i co dwa tyg wizyta w szpitalu
Załączniki
Screenshot_2016-04-10-08-44-17.png
Snow

classic_cars pisze: chirurg naczyniowy powiedział, że mogę tylko chodzić, spacerować zero dzwigania i wysiłku :-( chyba,że chcę na tamten świat i co dwa tyg wizyta w szpitalu
To co ty zawał miałeś :!: :?: :shock:

Żyły w prawej nodze sa mocno zapchane zakrzepami od kostki do uda kilka cm od samej tetnicy, do tego jest spuchnieta. Lekarz powiedzial ze w tym stopniu dopiero za minimum pół roku mogę sie wyleczyć z tego dziadostwa, przy duzym wysillku zakrzep moze sie oderwac i trafić do serca/ płuc i w tedy kaput. Myslalem, że to naderwane ścięgno i tak sobie chodzilem z opaska, w pewnym momencie nie moglem już chodzić i słabo sie czułem trafilem na sor. Najdziwniejsze jest to, że to łapie żuli i stare babcie, a nie chłopa 28 lat.

classic_cars, Kazdy cos "ma" gratis od losu...
GT RTS3 ,K2 proflex 4000 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909,

classic_cars pisze: Najdziwniejsze jest to, że to łapie żuli i stare babcie, a nie chłopa 28 lat.
A nie można być żulem w wieku 28 lat :mrgreen: :?:
Jakim cudem powstał ten zakrzep ?
Pewnie się źle odżywiasz albo masz genetyczną skłonność do tego gówna :-/

Witam serdecznie po dość długiej przerwie. Można powiedzieć, że wróciłem trochę do zdrowia, mogę już biegać jeździć rowerem no być w miarę aktywny, choć choroba narobiła mi problemów i pojawiły się powikłania. Jazda rowerem jest częścią rehabilitacji, ponieważ wysiłek oraz praca mięśni napędza mój układ krążenia z którym mam teraz problemy. Wstawię też normalne fotki bo w końcu mam lustro :)
Teraz mam prośbę czy jest ktoś na forum co ogarnia części albo handluje nimi bo
Będę musiał znaleźć do swojego roweru:
- Korbę prawą lub same kasety bo są pokrzywione
- tylne kasety również bo wszystko jest praktycznie od nowości

części muszą być wiadomo z epoki

Jeśli chodzi o części do rowerów jestem trochę zielony :P prędzej coś ogarnę w samochodzie
Przednie korby to Deore LX 400

Zdrowia raz jeszcze! Fajnie, że wszystko powoli się układa.
GT RTS3 ,K2 proflex 4000 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909,

Szkoda że tylko 2,3 litra i okrągłe światła ale i tak mi się podoba :-)
Mój stary miał taką samą budę ale 2,8 benzyna i to popierdzielało jak rakieta :shock:
Po za tym zawieszenie wyłapuje wszystkie kratery w polskich syfiastych drogach więc aż chce się jechać 8-)

Zawsze beczke chciałem mieć ale jakoś nie wyszło. Same W124 kupowałem swojego czasu)

hit00r II, dobrze , że nie 200d :mrgreen: i 55 horse power.

miałem już taką 55 horse powerów biegały jak stare szkapy :shock: zero jazdy. Beczka sto procent oryginał silnik, skrzynia, dyfer, brak lusterka prawego i co najważniejsze bez rdzy. Jest to druga seria czyli bawole oczy, chciałem zapodać prostokątne lampy, ale to tak jak byś wymienił stare deore xt na nowe shimano lub sramy :mrgreen:

Jazda tym autem to czysta przyjemność, przez progi przelatuje z prędkością 30-40 ostatnio się zapomniałem golfem to prawie urwałem zderzak z przodu :-D :-D
Jeżdżę nią na co dzień i w porównaniu do diesli można tym się normalnie poruszać. Od marca zrobiłem już 8 tyś km :)
Poza tym na szafie ma 200 i brakowało mi 5 km do zamknięcia szafy :)

Obrazek
Obrazek

Wczoraj kiedy jechałem na "Odrodzenie" spotkałem hitlerowców w takiej beczce tyle że białe kombi.
Stan IDEALNY :-D
Sądziłem że to Polacy ale później zerknąłem na blachy - były z Niemiec /e:Skolioza/
Ostatnio zmieniony 2017-06-26, 08:01 przez hit00r II, łącznie zmieniany 1 raz.
Załączniki
mercedes-w123-200d-kombi-rok-produkcji-1977-.jpg

Witam
rowerem ostatnio napierdzielam kilometry. GT jak zwykle spisuje się doskonale i bez problemów jeździ czy to asfalt czy las

pojawił się też Mercedes baleron w124 powoli go modyfikuję w kierunku german style ;) zdjęcie jeszcze seria obecnie stoi na warsztacie zmieniam zawieszenie koła itp
Załączniki
rrrr.jpg
rrr.jpg
gt

Miałem kilkanaście W 124.Na szczęście wyleczyłem się z tego nałogu)