#4
znalazłem go na OLX i przy okazji jak byłem w Poznaniu to go kupiłem. Użytkowany przez kobietę przez pierwsze 3 lata a później tylko stał w garażu i się kurzył. Stan określił bym jako perfekcyjny jak na 11 lat :)

#6
Rower ŁADNY ale co z tego ?
To że jest taki ładny sprawia że w zasadzie nie ma zabawy.
Jakiś sztrucel na XT zajechany był by ciekawszy bo można by go reanimować i sprawić żeby odzyskał blask.
Po za tym skoro stał na STX RC to nie jest wyższa szarża ... ot odstawić na szafę żeby cieszył oko bo wkładanie doń czegoś z wyższej grupy mija się z celem.
Nie mniej jednak gratuluję zakupu choć to trochę pójście na łatwiznę :mrgreen:

#8
Bart pisze:Ta rama nie wygląda jak retro rama.
Nie musi ... ważne że jest stara.
Ja mam ramę stalową CATS na rurkach tange prestige fulla i jest cholernie stara a powiedział byś że to market.
Nie ma się co sugerować wyglądem ...

#10
Nie wiem skąd Ty takie dziwolągowate wnioski wyciągasz Bart. Pewnie z tego, że rama nie jest stalowa i nie wygląda jak Twoja :P
Rama ma klasyczną GiTową geommetrię lat 90-tych - zresztą w GT bardzo długo wzbraniano się przed zmianami w geometrii - i ta rama jak najbardziej to potwierdza.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#12
hit00r pisze: Po za tym skoro stał na STX RC to nie jest wyższa szarża ... ot odstawić na szafę żeby cieszył oko bo wkładanie doń czegoś z wyższej grupy mija się z celem.
Nie mniej jednak gratuluję zakupu choć to trochę pójście na łatwiznę :mrgreen:
Zasadnicze pytanie - czy ktoś chce jeździć na rowerze czy ten czas przeznaczać na reanimację roweru...

Generalnie nie rozumiem podejścia typu - nic z wyższej grupy nie wkładamy bo nie warto. Zawsze jak coś takiego słyszę przypominam sobie starego wysłużonego GT Karakoram, którego widziałem w przedziale kolejowym zapchanym dosłownie różnorakimi rowerami. Pooblepiany niemiłosiernie naklejkami, z częściami niekoniecznie pasującymi do roku produkcji maszyny za to dającymi jej dalsze życie. Założę się, że jej właściciel zamiast godzinami przeglądać części spędzał czas nad mapami dumając gdzie się wybierze. Była w tym jakaś MAGIA:) Coś sprawiało że ten rower budził respekt nieosiągalny dla tych wszystkich lśniących górali, które go otaczały...

Gratulacje ładnego zakupu. Swoją drogą trzeba go było pobrudzić, "namalować" kilka zadrapań a po dwóch tygodniach wstawić zdjęcia "odświeżonej" maszyny - i byłoby SUPER;)
tommyride.bloog.pl

#14
Fajnie się prezentuje ten Backwoods. Klasyka. Gratuluję zakupu! 8-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#15
Może nie będzie to najbardziej wypasiony projekt na forum, ale bez dwóch zdań fajna maszyna w naprawdę ładnym stanie, gratuluję zakupu :)

Jak tak na patrzę na tego GT i porównam to do tych nowszych które mi się przewinęły przez ręce(Avalanche 12' i Zaskar 11' oba reklamowałem, ze względu na krzywe ramy nie trzymające geometrii) to trochę smutne co się stało z tą marką obecnie :-/ .

#17
Jakiś kontrowersyjny okazał sie ten rower ;p Generalnie lubię sobie reanimować różne sprzęty w tym m.in. rower ale akurat nie w tym przypadku. W trakcie reanimacji mam mongoose nx 7,5 niestety nie w oryginalnym malowaniu ale jakos to przeboleję. Ten rower trafiłem zupełnie przypadkiem w ogłoszeniach i po oględzinach postanowiłem go nabyć za bardzo niska kwotę wg. mnie. Stoi sobie i ładnie wygląda i oto mi chodziło. Czasami pewnie będzie też trochę jeżdżony ale przez moją narzeczoną :)

Rowery lubię a zbieractwo to taka trochę moja pasja :)

Mongoosa zaprezentuję zaprezentuję jak zrobię jakieś fotki chodź narazioe to sama rama uzbrojona w suport i stery. Będę go składał na tym co mam i nie wszystkie części będą RETRO :/

Odnośnie takich troche odrapanych rowerów to jak ktoś bardzo chce to mam gt Avalanche ale jego reanimować nie zamierzam i chętnie odstapię :)
cron