#2
Powodzenia! :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#13
Albo więc jeden rower masz za mały, albo drugi za duży.
Ja zawsze jeździłem na za małych ramach (wszystkie) - ale takie już lubię. Jakbym się miał przesiadać z tak różnych rozmiarów co weekend, to bym chyba pierdolca dostał.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#15
focker pisze:Albo więc jeden rower masz za mały, albo drugi za duży.
Ja zawsze jeździłem na za małych ramach (wszystkie) - ale takie już lubię. Jakbym się miał przesiadać z tak różnych rozmiarów co weekend, to bym chyba pierdolca dostał.
Tomac i inni też zawsze mieli "za małe" :P
śmietnik to nie retro!

#16
Pamiętam jak w młodości wszedłem w posiadanie katalogu Wheelera i to była przez dłuższy czas wykładnia tego, jak wyglądają porządne rowery. Nie pamiętam z którego roku był ten katalog, ale na jakiejś pierwszej rozkładówce był tytanowy chyba 9990 - taki z żółtym cieniowaniem ramy. Na tą okoliczność mój Romet Atlas zyskał właśnie te same barwy i po pomalowaniu był niemal identyczny jak ten Wheeler ;-)

7700 to była górna półka w tym katalogu.

Wiem, stary jestem ;-)

#17
el mo pisze:Pamiętam jak w młodości wszedłem w posiadanie katalogu Wheelera i to była przez dłuższy czas wykładnia tego, jak wyglądają porządne rowery. Nie pamiętam z którego roku był ten katalog, ale na jakiejś pierwszej rozkładówce był tytanowy chyba 9990 - taki z żółtym cieniowaniem ramy. Na tą okoliczność mój Romet Atlas zyskał właśnie te same barwy i po pomalowaniu był niemal identyczny jak ten Wheeler ;-)

7700 to była górna półka w tym katalogu.

Wiem, stary jestem ;-)
Stary jak dąb Bartek.
Lodzermensch
cron