SUNN

#1
Chciałem się pochwalić swoim Sunnem, wideł to RS mag 21, niestety gdy go kupiłem miał tylko dwie naklejki (tą z info o rurkach i osłon łańcucha). Na koła proszę nie zwracać uwagi bo leżą przód parallax, tył to samo tylko do wyczyszczenia i kasety brak ;)
W planach też są Canti STX :)
Oceniajcie jak wyszło ;)

PS. Gdyby ktoś miał dostęp do naklejek na ramę i wideł to byłbym wdzięczny :D

zdjęcia
Załączniki
DSC03494.JPG

#4
lukas a co by Ci się w nim widziało? :D
a korba to STX i dlatego canti STX wchodzą :)
tylko manetki to nie STX, gdzieś kiedyś w garażu miałem klamkomanetki XTR 3x8 ale nie mogę ich znaleźć :/

#5
fsowaf pisze:lukas a co by Ci się w nim widziało? :D
To co w katalogu. A jeśli nie, to m560 i wideł marcoka albo jakiś sztywny.
/// 4x Specialized /// ;)

#7
lukas pisze:
fsowaf pisze:lukas a co by Ci się w nim widziało? :D
To co w katalogu. A jeśli nie, to m560 i wideł marcoka albo jakiś sztywny.
Prawdę mówiąc o sztywnym widelcu myślałem a RS do Diamonda wrzucę :D

#8
nie ma co się stx'a czepiać fajna grupa.
Na koła proszę nie zwracać uwagi
chyba nie mam tyle wyobraźni. z tymi oponami to wygląda przerażająco. Jak MAG działa to po co go zastępować, naklejki se dorobisz

z prostą kierą by lepiej wyglądał
nie chcesz sobie tych HSów zostawić? z stxowymi cantami więcej upierdliwości doznasz, no chyba, że to nie jest rower do jeżdżenia..

#10
Ładnie zaszalałeś z tym rowerem :-)

Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#11
Prosta kierownica będzie BRUTE, tylko razem z rogami chce ją ząłożyć a rogów nadal nie kupiłem :P
HS'ki są naprawdę świetne ale STX canti były oryginalnie (chyba bo jednoznacznie nie stwierdziłem nawet jaki t rok i model) i hamują przyzwoicie przy normalnym jeżdżeniu po bułki :)

#13
Mnie stxy z powodzeniem potrafiły wyhamować w czasie zjazdów z nie jednej górki w Beskidach i to jeszcze w ubiegłym roku a Ty z bułkami wyjeżdżasz ;)
/// 4x Specialized /// ;)

#16
One do wszystkiego pasują :-) Super opony.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#19
cardamon pisze:jak tak chwalicie miśki to chyba pojade do sklepu w poniedziałek i kupie sobie 2 sztuki :)
mam prosbe..... wez mi 6 sztuk.....kase oddam w poniedzialek :lol: :lol: :lol: :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#21
cardamon pisze:ja nie żartowałem ;)

:shock: :shock: :shock: :shock:

ze niby co ???? zielone miski w spozywczakach :?:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#22
To takie pytanie - miśki są super bo mają super trakcję, o niebo lepszą od jakiegoś dobrego modelu Conti czy powiedzmy Panaracera? Czy dlatego że super wyglądają?
tommyride.bloog.pl

#26
no ale o jakich właściwościach (terenowych, bo tak postrzegam opony do MTB) poza oporami toczenia chcesz pisać przy gumie na środku łysej jak globus?
Gdybyś zapytał o stricte terenowego Wildgrippera argumentacja na pewno byłaby inna (bo tu w zależności od modelu właściwości faktycznie są różne) - w przypadku łysola pozostaje wygląd i niskie opory toczenia w łatwym terenie W błocie, na mokrej ziemi, skale ta opona nie ma się czym zaczepić
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#27
skolioza pisze:no ale o jakich właściwościach (terenowych, bo tak postrzegam opony do MTB) poza oporami toczenia chcesz pisać przy gumie na środku łysej jak globus?
Gdybyś zapytał o stricte terenowego Wildgrippera argumentacja na pewno byłaby inna (bo tu w zależności od modelu właściwości faktycznie są różne) - w przypadku łysola pozostaje wygląd i niskie opory toczenia w łatwym terenie W błocie, na mokrej ziemi, skale ta opona nie ma się czym zaczepić
Ja na tych którymi się wszyscy brzydzili (chodzi o schwalbe 1.10 z mojego sunna) śmigałem w lesie i dałem radę więc wild gripperki sprint dadzą radę na moje jazdki zwłaszcza, że jakieś 80% mojej jazdy to miasto i asfalt.
Mam jeszcze jednego wildgripper lite S zielonego i musze upolować coś do pary :D

#28
Takie pytanie: próbował już kiedyś ktoś tego?
koła 28 w moim sunnie, zmieściły się, a nawet szosowe hamulce by obleciały :D

PS. Nie zamierzam tak zostawić, założyłem tak na chwile tylko z ciekawości :P
Załączniki
DSC03506.JPG