#601
to że można założyć normalny wiem i pewnie tak zrobię, ale po coś w końcu została wywalona większa dziura. Istniały zaciski 6 mm w normalnej sprzedaży a nie razem z piastami/kołami?

#602
no przeciez napisalem ze nie ma wiekszych zaciskow, dt tak robi swoje osie dla zwiekszenia sztywosci a przy okazji zmniejszenia masy, piasty cerit,onyx, x1700 itp , w kolach ko mpletnych oem-owych, np specialized 420sl, wszystkie maja tylna piaste z takim jakby wiekszym otworem osi, a w oryginale sa zwykle zaciski (mam takie kola w specu, przednie jest na sztywna os 15mm, tylne na zwykly zacisk , u mnie oba rws, i wlasnie tylna ma wieksza srednice otworu,niz klasyczne piasty)

#603
jak nie ma jak są, miałem koła rolf propel, tam przedni zacisk był większy

z resztą bardzo fajne koła, ceramic, beben alu, szprychy cieniowane, zaciski ti, trochę żałuję że sprzedałem
Załączniki
obraz003mr.jpg
obraz030c.jpg

#604
nie powiedzialem ze nie ma, tylko ze dt, pomimo ze robi wieksza srednice otworu w osi, daje standardowe zaciski, tyle ze rws, ktore jak wiadomo maja 50 procent wieksza sile scisku, zacisk kola trzyma tylko na boki, reszte robi os oparta o hak ramy, wiec nie ma znaczenia jaka srednice ma szp[ilka zacisku, byle sie nie zrywala, co innego w qr 15, tam kolo opira sie na zacisku ktory jest jednoczesnie osia podparcia

#605
byly korby Ives´a
widly Skoliozy i Cardamona
przezutki (albo manetki ?) Adamell´a
a ja od siebie dorzuce kolka
Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#607
@Marcin - gdy odpuściłeś piasty M910 pewnym było co w Treku zagości ;-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#610
W ramach ciekawostki:
Zawiśnie na ścianie jako kolejny relikt epoki ;-)
Obrazek
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#619
Judyta poszła na półkę właśnie przez podkowę - z jednej strony nie mogłem patrzeć na ten wideł zamontowany w rowerze z ordynarną podkową ze zwykłej wersji. Z drugiej natomiast strony pęknięcie też nie dawałoby mi spokoju - jakoś nie chciałbym się przekonać na własnej skórze (np na szybkim zjeździe) co do konsekwencji rozdwojenia podkowy na prowadzenie roweru ;)

Dlatego do tej pory w Wheelerze były na przemian FSX (nie myśli z Judy), Manitou Pro C albo Manitou EFC - w zależności na co miałem ochotę. Teraz na stałe zostanie Judyta.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#620
"na stał‚e" Focker "na stał‚e" :-)
Twoje rowery przecież zmieniają… się™ cał‚y czas ;-)
Gratki podkowy! Fajnie, że udało Ci się ją… dostać‡.
Ostatnio zmieniony 2013-03-23, 15:53 przez Skeevo, łącznie zmieniany 1 raz.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#621
Skeevo pisze:"na stałe" Focker "na stałe" :-)
Twoje rowery przecież zmieniają się cały czas ;-)
Gratki podkowy! Fajnie, że udało Ci się ją dostać.
Z Islandii piszesz?
Lodzermensch

#622
Z Samsungolandii :-) Chyba czas na zmianę telefonu :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900