#303
focker, góra. ładna pogoda za oknem. wystawiłem ramkę na słońce, na 30minut. patelnia. dotykam, a główka gorąca. no to akcja. włożyłem stalową miskę sterową 1", przeciągnąłem przez główkę ramy stalową ciężką kierownicę i dawaj młotkiem gumowym. 3 uderzenia i poszły wióry, lakier lekko się skruszył i jakby lepiej to wygląda. od środka oglądam - całe. na zewnątrz - całe. nasmarowałem obficie zielonym motorexem i krzyski na siłę młotkiem z dusza na ramieniu, z drżącymi kolanami, w ustach sucho,,,weszło :D
blizna pozostanie i na ramie i na psychice :evil:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


skolioza, podpisałem papiery na poczcie, że towar cały, nie naruszony.
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#306
YvesMoi pisze: skolioza, podpisałem papiery na poczcie, że towar cały, nie naruszony.
dobrze że tak się skończyło
Niemniej uważam, ze do 7 dni masz prawo do zgłoszenia reklamacji, jeśli opakowanie nie było naruszone (rozdarte, bądź reanimowane przez przewoźnika) a zawartość po rozpakowaniu okazała się uszkodzona
Na liście przewozowym potwierdzasz bowiem odbiór przesyłki w stanie nienaruszonym, a drobne pomarszczenia kartonu nie muszą wcale w Twojej ocenie wzbudzić obaw (nie masz pewności czy paczka nie była zapakowana w karton z drugiego obiegu), choć mogą okazać się śladem po lądowaniu na Twojej paczce np czyjejś skrzyni biegów
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#307
Dobrze, że się udało...

Chyba szedłbym na łatwiznę i robił na czarno aby możliwie jak najmocniej wyeksponować ramę... aby rama grała 1-sze szczypce.

Masz ładne siodło Cody z żółtymi prętami + do tego jakieś fajne chwyty z żółtym i korbę może żółtą... Sam nie wiem :-) Ty jesteś dla mnie miszcz od kolorów więc nie pomogę za bardzo :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#309
fajnie że sie podoba a szkoda że tak niefortunnie zaopiekowali się paczką , w sumie to nie wiem co trzeba robić z paczką aby tak załatwić główke , przecierz to nie puszka od piwa
szkoda też że od razu przy sprawdzeniu nie zostało to zauważone a;e cóż bywa i tak
w razie czego to jakieś tam fotki z przed wysyłki mam tak że jest jakiś dowód tylko czy warto teraz kruszyć kopię

#325
kurcze te pomarańczowe korbki się wpasują tu idealnie , zresztą praktycznie wszystko co tu pokazujesz idealnie się wkomponuje
idź w kolory i nie dobieraj tu zadnych czarnideł niech rowerek wali po oczach ;-)
nawet ten wkład suportu też będzie " zauważalny " :mrgreen:

#326
YvesMoi pisze:było już 8,4kg na tej ramce
ciekawe jaka będzie waga teraz ile wideł waży
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#328
Yves musi mieć dużo kolorów bo to kolorowa postać :mrgreen:
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900