#211
żółtą moge załatwić ale bez kulki i tulejki, drugi problem jest taki że to dosc długo może potrwać nim noge wylecze, ale cena okazyjna bo chyba 16zł, Skolioza widział rachunek to potwierdzi ;)

#218
Pizzacutery nie mają przegubu, tylko są na sztywno połączone z przerzutką. Przy obsłudze wiekszych zębatek przerzutka sie odchyla do tyłu i pancerz się źle układa. W zaprzyjaźnionym sklepie mam jeszcze chyba ze trzy sztuki Avidów po 30zł, ale nie wiem jakie kolory zostały. Mogę też w poniedziałek dostarczyć do Krakowa na Zielony Most kolo południa.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#220
focker pisze:Pizzacutery nie mają przegubu, tylko są na sztywno połączone z przerzutką. Przy obsłudze wiekszych zębatek przerzutka sie odchyla do tyłu i pancerz się źle układa. W zaprzyjaźnionym sklepie mam jeszcze chyba ze trzy sztuki Avidów po 30zł, ale nie wiem jakie kolory zostały. Mogę też w poniedziałek dostarczyć do Krakowa na Zielony Most kolo południa.

a, to nie wiedziałem.
Sorry za błędne info
Obrazek

Scott Superamerican 1994
Alpinestars Cro-Mega DX 1991[/b]
Alpinestars Al-Mega 1991

#225
To w takim razie czy coś z moją ramą nie tak 27,2 musiałbym mlotem bić wychodzi mi mniej w średnicy, dodam że mam endorfina bez napisu avs nie wiem czy to różnica poradżcie

#228
Seksowna jest :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#229
cardamon pisze:ten sam rozmiar co Snackowy ? :->
wydaje sie ze ten Szefa jest mniejszy :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#232
snack pisze:chyba jest wyższa
jest jest ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#237
skolioza pisze:Zmiany w Endo można uznać za finalnie dokonane, za sprawą ostatniego brakującego elementu układanki -szarego rd

Obrazek
Zazdraszczam Krakusom klimatu, w Łodzi jest tak:
Obrazek


Foto z Grześka bramy z niedawna.
Lodzermensch

#239
focker pisze:Jak to się stało, że nie dopiłem? Niemożliwe ;)
Ędorfina fajna - porób jeszcze fotki całości z nową przerzutką. Niech będzie widać efekt finalny.
Chowasz się przed Martą i ze strachu nie dopiłeś po powrocie z pracy.
Lodzermensch

#240
Właśnie, chcemy zdjęcia całości :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900