#152
znam sklep gdzie jest taka nowa ,jakby kto był zainteresowany : )
przy okazji u mnie ostatnio na dzielnicy ,jadąc na wesele z samochodu wypatrzyłem jakiegoś starego chopa ,który toczył ręcznie swojego czarnego niepozornego górala z korbami rooxa
mogłem tylko przylepic sie do szyby i zapamietać jak wygląda -poszukiwania trwają ..

#153
Ja wciąż nie mogę otrząsnąć się z szoku, jakiego doznałem widząc w odległości ok. 600 m od domu Kleina Attitude z 1990 w malowaniu Team USA. Nie było to złudzenie (choć pierwszym razem miałem dość wysoką temperaturę, więc potem sprawę przemyślałem i uznałem, że to zwidy). Ale za jakieś dwa tygodnie później widziałem go ponownie i wracając samochodem rozpocząłem pościg, ale wiecie, korki, skrzyżowania, ronda - słowem zwiał. Mam nadzieję, że spotkam go w przyszłym sezonie i drugą, że nie będę widział go w zimie...

Wiem, że trochę nie w temacie WRA, ale przypomniało mi się jak przeczytałem o przyklejeniu rurokury do szyby... :-D

#154
rurokura pisze:znam sklep gdzie jest taka nowa ,jakby kto był zainteresowany : )
przy okazji u mnie ostatnio na dzielnicy ,jadąc na wesele z samochodu wypatrzyłem jakiegoś starego chopa ,który toczył ręcznie swojego czarnego niepozornego górala z korbami rooxa
mogłem tylko przylepic sie do szyby i zapamietać jak wygląda -poszukiwania trwają ..
zapytaj za ile oddadzą i daj znać na pw.
www.velotech.pl

#155
canti Dia Compe i klamki , jakos nie widziałem ich za dużo wiec warto je wkleić.
Klamki są przystosowane jak widać pod gripy, co ciekawe mają w srodku krzywke, także ich praca jest niemal identyczna jak XTR - krzywka, wałeczek poruszajacy sie po niej z chwytem linki.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
www.velotech.pl

co to za spowalniacze?

#167
Podpowie mi ktoś co to za hamulczyki? Jakieś prymitywne TEKTRO czy coś bardziej godnego uwagi? Ramiona wykonane są znośnie a tuleje ślizgowe nawet działają :shock: i to leciutko. Były z bardzo długimi klockami Kool Stopa ale totalnie wyjechanymi.
Mam dość dużo takich purpurowych części i nie wiem czy zostawić canti do kompletu czy puścić dalej...

z góry dziękuję ;-)
Załączniki
purple brakes.jpg

#169
nie są to canti wysokich lotów, jakbyc miał jakieslogo sensowne to tak, jak nie to juz pisałem o Stm-ach nazwy firm pod którymi były takie cudaki sprzedawane.
Śruby i podkładki oryginalne chyba są , jak znajde czasu to wkleje zdjęcia z katalogu
www.velotech.pl

Magura HS22 Road?

#175
Takie cuś pałęta mi się obecnie w garażu-MAGURA HS22 z dziwnym mocowaniem. Nie szukałem w necie publikacji na ten temat, ale na "oko" wygląda mi to na wersje do ram, które nie mają piwotów, np szosowych. Zasięg tych ramion jest pomiędzy 83 a 92mm. W stylu niemieckim czyli prawa klamka a hamulec raczej po kablu sądząc-przedni. Wybita sygnatura wskazuje na rok produkcji 1995.
Obrazek

Obrazek

Przy okazji chciałem spytać co jest grane że nie mogę wrzucać zdjęć na forum? Jakiś limit przekroczony czy chwilowa usterka?

pzdr
adamello
cron