#34
Dzięki za miłe słowa, mam nadzieję, że jak już będziecie skończony nadal Wasze opinie będą równie przychylne:)

Siodełko rzeczywiście nie pasuje i skoro już tyle w ten rower włożyłem - i pracy i czasu i kasy to siodełko też dostanie stosowne. Mam już coś na oku.

Pancerze czerwone, bo chciałem wykorzystać tę zieleń i jeszcze go troszkę ożywić. Będą tu poza tym dwa kolorowe elementy, ale nie zdradzę teraz, sami obaczycie:)
tommyride.bloog.pl

#35
Tommy pisze:Siodełko rzeczywiście nie pasuje i skoro już tyle w ten rower włożyłem - i pracy i czasu i kasy to siodełko też dostanie stosowne. Mam już coś na oku.
do siodelka jeszcze jakies oponki trzeba bedzie dobrac ;-)
i bedzie retro lala
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#36
Niesamowita praca! Widziałem jak stał ten Spec na Alle i takiego efektu się nie spodziewałem. Chapeau bas
Woodlands 29-er cr-mo
Trek 750
ARCADIA 6000
Suntour XC Pro WTB w kartonach czeka na nowe życie

#37
WojtekKa pisze:Niesamowita praca! Widziałem jak stał ten Spec na Alle i takiego efektu się nie spodziewałem.
Dzięki wielkie.

Po majówce zamierzam zamknąć temat i wtedy jakąś lepszą sesję tu wstawię. Siodło mam już w drodze i kilka innych detali...
tommyride.bloog.pl

#39
Witam po długiej przerwie. Trochę Was przetrzymałem, ale w końcu mogę zaprezentować ukończony rowerek. Od kilku dni jeździ i jeździ świetnie, szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze. Jest lekki, szybki i zwinny. Używam go tylko do dojazdów do pracy bo szkoda mi go katować. Z tego też powodu nie ma spdków.
Zdjęcia miały być w plenerze, ale tradycji musiało stać się za dość i jak mam wolną sobotę to leje...

Zapraszam do galerii:

http://pokazywarka.pl/6mi0ko/

Pozdrowienia!
tommyride.bloog.pl

#42
Gratulacje! Wygląda super! :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900