#63
za banalne do tej RAMKI :-|
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#66
focker pisze:A czy są banalne? Przypuszczam, że wątpię.
.......ale przyznasz ,ze ramka to zloto najwyzszej proby :!: :!: :!:
zreszta nie czepiam sie sie wiecej bo jak bede potrzebowal pomocy to mnie odeslesz z kwitkiem :oops: :oops: :oops:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#68
focker pisze:Przecie to nie DiaCompe albo Deore XT
chyba juz bym wolal XT ktorych tu na forum jak na lekarstwo zwlaszcza w ladnym stanie ;-)
ramka nie dosyc ze unikat to jeszcze w stanie NOS mostek tez zajebisty a..........
no wlasnie jesli sie zapytasz co proponuje to nic nie odpowiem ...trzeba byloby sie zastanowic :?:

jedno jest pewne te RF w Alpach nie zawioda :-P
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#69
No dobra - ale co z nimi jest nie tak? Kompletnie nie kumam. Powaga.
Jak dla mnie to niebanalne stery, ładnie wykonane, niezbyt często spotykane i pasujące kolorem. W czasie kiedy się ścigałem dałbym się za takie pokroić. Więc zupełnie nie wiem o co chodzi.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#70
focker pisze:No dobra - ale co z nimi jest nie tak?
montuj je i nie marudz :-P tak sobie chcialem z nudow podyskutowac ;-)
ani do Ciebie ani do sterow nic nie mam :-x :-x :-x
a ramki i mostka bede jeszcze dlugo zazdroscic :-( :-( :-( :-(
stery mi sie poprosu nie podobaja ale to wylacznie moj problem :oops: :oops: :oops:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#73
Hehe chłopakom już się w d*** przewraca widzę od hi endu ;-) jak już się Race Face nie podoba :-)
Panowie nie tylko Krzysiu Król jest na tym Świecie :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#75
Hehe no co racja to racja :-) chociaż mam kumpla co twierdzi że łożyska w Orbitach XL są te same co w Kingach a cena sterów sporo niższa. Niby porównywał te łożyska. Nie wiem czy ma rację ale jeżeli tak to napis w Krzysiach sporo kosztuje.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#79
tiomek pisze:w podróbach kingów są łożyska jak w xl2 :) tzn z gumowym uszczelnieniem, w oryginałach jest jeszcze taka blaszka)
Nie miałem pojęcia, że można trafić na podróbki Kinga. Kumpel swojego Króla kupował na Chain Reaction bo jakaś fajna promocja była ale nie sądzę aby były to podróbki. Stronka generalnie poważna. Orbity miał ode mnie i były ori.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#83
same nowizny :shock: :shock:
zgra sie z ramka jak ta lala ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#86
Ten zestaw z manetkami leży mi już z 5 lat - więc o cenie nie ma co mówić, bo to inne czasy były. A co do sprawdzenia się - to nawet było coś na ten temat na forum:
focker pisze:System jest bardzo prosty i genialny w tej prostocie.
Do komputerka wprowadzasz wielkość każdej zębatki w rowerze z osobna. Masz sensory na kole i w manetkach. Na monitorze wyświetlane jest przełożenie. Oprócz tego komputerek mając dane dotyczące szybkości obrotu koła i biegu/dokładnego przełożenia na jakim jedziesz wylicza kadencję prostym algorytmem.

Cały system składa się (oprócz standardowych elementów) z dwóch nakładek na manetki połączonych z podstawką komputerka i przełącznika funkcji umieszczanego w pobliżu manetek (żeby nie trzeba było odrywać rąk od kierownicy dla zmiany funkcji).

Wad nie stwierdziłem. No może oprócz takiej, że jak nie pedałujesz to kadencja jest nadal pokazywana.

Osobiście mam coś takiego (obecnie w szufladzie) i powiem, że daje radę.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .