ROWER ROKU 2013 - konkurs

#66
Jeśli opinia nowika się przyda to podium bym ustawił tak: na 3. Breezer by elziomallo. na 2. Hawk by Hubi. 1. DeltaV by kosci26 (nie dlatego, że mam słabość, ogólnie za indywidualność geometrii ramki, rzucającą się w oczy koloryzację).
Pozdro, Julito

#68
patrtzenie tylko na geo czy to ze ktoś wsadził Race Face to porażka , wg mnie jedyne kryterium to nie tylko wyglad zewnętrzny i ile kasy mozna władować - a wiem z własnego zycia ze można duuuuzo , tylko podejście do tematu retro - własna inwencja a nie giełda, szmata ..., ja bym bardzo chetnie widział rowery z lat 80-tych, ale niestety jak iwdze nikogo to prawie nie jara , a po 90-tym to już taka masówa jest.

no i na co głosować tutaj......patrze i niewiele widze
www.velotech.pl

#70
Piotr pisze:patrtzenie tylko na geo czy to ze ktoś wsadził Race Face to porażka , wg mnie jedyne kryterium to nie tylko wyglad zewnętrzny i ile kasy mozna władować - a wiem z własnego zycia ze można duuuuzo , tylko podejście do tematu retro - własna inwencja a nie giełda, szmata ..., ja bym bardzo chetnie widział rowery z lat 80-tych, ale niestety jak iwdze nikogo to prawie nie jara , a po 90-tym to już taka masówa jest.

no i na co głosować tutaj......patrze i niewiele widze
Jak na razie Kolego, to Ty jesteś najlepszym/najgorszym przykładem retro z formaliny(rocky, zlozony 20 lat temu, nigdy nie jezdzony), a teraz...zmiana frontu(bieda?)....wstawiasz same okazy, których nikt nie chce kupić na targu....strasznie śmieszne ;-)
śmietnik to nie retro!

#71
Smolar.....Ty jesteś taki sam z siebie czy ktoś Ci za to płaci , bo ja sie bardzo dobrze bawie , podrasowywując Wasze ego......abyście byli najlepsi i najszybsi , zwłaszcza w Łodzi ....podwodnej ?

A Rocky ma sie dobrze , przetarłem z kurzu , a te z placu to już sie rozebrały do rosołu, handlarz antyków ....sie znalazł :lol:
www.velotech.pl

#73
Piotr pisze:Smolar.....Ty jesteś taki sam z siebie czy ktoś Ci za to płaci , bo ja sie bardzo dobrze bawie , podrasowywując Wasze ego......abyście byli najlepsi i najszybsi , zwłaszcza w Łodzi ....podwodnej ?

A Rocky ma sie dobrze , przetarłem z kurzu , a te z placu to już sie rozebrały do rosołu, handlarz antyków ....sie znalazł :lol:
Piotr co chcesz od miasta Łodzi mamy ci kogoś z Ośmiornicy podesłać aby cię naprostował :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#74
piotrex pisze:
Piotr pisze:Smolar.....Ty jesteś taki sam z siebie czy ktoś Ci za to płaci , bo ja sie bardzo dobrze bawie , podrasowywując Wasze ego......abyście byli najlepsi i najszybsi , zwłaszcza w Łodzi ....podwodnej ?

A Rocky ma sie dobrze , przetarłem z kurzu , a te z placu to już sie rozebrały do rosołu, handlarz antyków ....sie znalazł :lol:
Piotr co chcesz od miasta Łodzi mamy ci kogoś z Ośmiornicy podesłać aby cię naprostował :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tru
Lodzermensch

#80
corrado1111 pisze:
piotrex pisze:
Piotr pisze:Smolar.....Ty jesteś taki sam z siebie czy ktoś Ci za to płaci , bo ja sie bardzo dobrze bawie , podrasowywując Wasze ego......abyście byli najlepsi i najszybsi , zwłaszcza w Łodzi ....podwodnej ?

A Rocky ma sie dobrze , przetarłem z kurzu , a te z placu to już sie rozebrały do rosołu, handlarz antyków ....sie znalazł :lol:
Piotr co chcesz od miasta Łodzi mamy ci kogoś z Ośmiornicy podesłać aby cię naprostował :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tru
jasne , już popuściłem w gacie .......ja też mam tam kolegów w Łodzi, znaja Cie :mrgreen: nie taki świat duży hahahaha

SZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!! EVERYBODY
www.velotech.pl
cron