#33
Prawda jest taka ze Skeevo i Sztopi17 mają racje człowiek Julito zaczyna gryś temat nie bardzo go jeszcze ogarnia a wy wujek dobra rada delikatnie mówiąc jedziecie po nim.
Wizja wasza nie musi być wizja innych, co wy macie takie extra rowery
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

Pierwsze retro sztuki by Julito

#35
No dobra! Dwa dni minęły a tu, proszę...
Ale żeście mnie zalali opiniami, zanim na wszystkie te cenne odpowiem, wrzucę coś na szybciora,
a z czasem też podyskutuję.
Na biegu tylko, wspominałem już na początku, od takich gratków zaczynałem, nie wskoczyłem od razu na złotego Intensa, czy lukrowanego Yetiego. Chciałem pokazać w chronologii od czego się zaczęło, żebyście zobaczyli jak wciągnięcie mnie wzięło.
To może inaczej, przeskoczę jakieś 3 lata i będę pokazywał co aktualnie u mnie w stajni, tylko foty muszę nadrobić, wyciągnąć rumaczki i popstrykać.

Dzisiejsze molo w Myślu wyglądało, tak...
Pozdro, Julito

Pierwsze retro sztuki by Julito

#36
Mała zagadka! Co to za rama? Bo że nie Gary to ja wiem, jeszcze w szkole gapiłem się na nią na wystawce sklepu na krętej, i na stare lata ;) dopiero jest.
Czy coś możecie więcej mi o niej powiedzieć, oprócz tego że wzorowana na oclva??
Chciałbym jej zrobić fabryczną sygnaturkę, a nie no name 8-)
Pozdro, Julito

#42
Taka sama (a może ta sama?) rama już się przewijała na forum. Chyba siedem3 ją miał swego czasu i chyba nie doszliśmy do tego, co to za firma.

Co do samego roweru - widelec musi być niższy. Teraz masz choppera a nie rower. Myślę, że 76mm skoku to jest max. Do tego korba z epoki i już można fajnie jeździć.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#43
zle to wyglada :roll: przykro mi :-|
...ale zawsze mozna cos zmienic ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#44
Troche namieszałeś dużo róznych częśći rózne epoki wideł w dół jak zaproponował Focker
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

Pierwsze retro sztuki by Julito

#45
Będzie, będzie, widły w dół, i na sztywno, jeśli tylko wskoczą fajne stery.
U nas w Bydzi, wiem, tylko że dystybuował je Unibike w 1998, a wie ktoś, czy miał jakieś emblematy???

Jest Brudasek, nie lukruję, jeżdżę :mrgreen:

Kółka, jedne z moich ulubionych, zapodałem od Corrateca, którego równorzędnie trochę rzadziej:
Pozdro, Julito
Załączniki
_20131221528_1.jpg
_20131221528_1.jpg (887.98KiB)Przejrzano 11714 razy

#50
Jak słusznie zauważyliście, "Gary Fisher" to moja rama. Jak też już padło wcześniej, importowana była przez bydgoski Unibike pod marką "Leader". Ta konkretna rama pochodzi z ostatniego rzutu tych ram. Pierwsze były rozmiaru ok. 18-19 cali a ta jest 17-18. Do wyboru były kolory: czerwony, niebieski i czarny. Poza tym, że to pełne aluminium na klejonych mufach można tylko skwitować, że to rama nie do zajechania. U nas na tych ramach przećwiczyliśmy ściganie w CC, trialowe podrygi i ja się można domyślać, wszelkie adaptacje dirtowo-slaloowo-pseudoDH. Cechą charakterystyczną wszystkich tych ram jest wysoko podniesiony suport. Rama nadaje się do widelca max. 50-60mm a i tak korba siedzi wyżej niż normalnie. To chyba tyle co na szybko pamiętam.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#53
skolioza pisze:
siedem3 pisze: a i tak korba siedzi wyżej niż normalnie
beast of the east ;-)
Dokładnie :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#56
Ty lepiej poodklejaj te szwajcarskie naklejki z rowerów :-)
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra
cron