#151
powiem Wam dlaczego to nie pasuje......po prostu do tego "chromu" pasują tylko srebrne obręcze ;-)
ale, skoro musi tak zostać to tylko jasne kapcie.czarna obręcz,brązowy bok z czarnym piękne,ale nie do tego roweru.

rower piękny,czekam na finał i melduje się na Zapolskiej :mrgreen:
śmietnik to nie retro!

#152
smolar pisze:powiem Wam dlaczego to nie pasuje......po prostu do tego "chromu" pasują tylko srebrne obręcze ;-)
dokładnie, koła fajne na fajnych cześciach ale tak jak pisałem to jakby do ferrari zamontować koła gąsienice, nadzieja w tym że jeżeli to nie ceramiki to sie boczki przetrą ;-)

#153
Ja Wam powiem, że na retrobike-u widziałem chromowanego Orange-a właśnie na czarnych obręczach i oponach z brązowymi bokami. Wyglądał w całości świetnie. Jak znajdę go ponownie to zamieszczę foto.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#155
skolioza pisze:Panowie - Mostek do zmiany, sztyca też - może pod te obręcze właśnie wylądują jakieś klamoty dopełniające obręcze?
do szaraka(obręcze idealne ;-) ,bardzo proszę,ale...nie tutaj
śmietnik to nie retro!

#156
Obręcze to nie ceramiki zetrą się boki zobaczę mam jeszcze RITCHEY z-maxy są delikatniejsze z jasnymi bokami
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#157
Czarny mostek, czarna sztyca i po robocie. A co do kół, przepraszam za kolokwializm ale pieprzycie panowie.

Siodło bym zmienił też na jakieś ładne czarne. Póki co rower wygląda mi na niedokończony. Nakładłeś tam mnóstwo fajnych klamotów, takie drobne niedociągnięcia trochę jednak psują wizerunek całości.

#158
Udało mi się odszukać tego Orange-a na dysku. On ma pomarańczowe elementy + czarne napisy na ramce więc trochę odbiega od piotrexa maszyny ale mniej więcej widać jak czerń wygląda na ameliniowym kolorze.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



Co do siodła, popieram zdanie Radzieja. Też bym wstawiał czarne. Ale wiadomo, mamy Wszyscy różne gusta więc najważniejsze aby piotrexowi się podobało to co robi. On widzi rower na żywo a z doświadczenia wiem, że zdjęcia nigdy do końca nie oddają faktycznego koloru, wyglądu itd.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#159
Zgadzam się Skeevo zdjęcia nie oddają wyglądu
Projekt w toku sztyca,fajka,kiera do zmiany poszukiwania trwaja amor do dokończenia ,co do siodła może być czarne.Pewnie do końca będzie jeszcze pare zmian jak to bywa przy projektach coś wpada i ciach
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#160
Witam po przerwie w pracach amorek wstawiony była jazda próbna jeszcze parę zmian i koniec
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
201305231565.jpg
201305231567.jpg

#162
Finał(chyba zawsze jest cos do zmiany) tak wyszedł diamandback
Ostatnio zmieniony 2013-12-16, 15:05 przez piotrex, łącznie zmieniany 1 raz.
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
100_4230.JPG
100_4232.JPG
100_4233.JPG
100_4234.JPG
100_4235.JPG
100_4236.JPG
100_4237.JPG
100_4250.JPG
100_4254.JPG
100_4228.JPG

#165
nooo facet, ale z amorem to już nie to samo.....sorry ale pauzuje, nie pasuje mi jakoś marcoch do alu ramy , nie klaskam uszami a już miałem to zrobić bo zapowiadało sie ....moge co najwyżej potrzeć dwoma paluchami o siebie u nogi na razie :lol:


...............................................myśle...................................myśle................

aaaalbo już wiem co mnie irytowało, popatrzyłem na fotki....niebieskie napisy na ramie, a czerwone na amorku , nie zgrywa mi sie to do kupy, ale co zrobić ...
Ostatnio zmieniony 2013-12-16, 21:05 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl

#172
focker pisze:A mi by tutaj takie cóś pasowało:
http://img10.allegroimg.pl/photos/orygi ... 3738612259
Akurat mam w czeluściach swych, więc przymierzyć można (ale nic wiecej ;)
No ten to jakby był skrojony na miarę do tego roweru :-) Ale Marcok też fajnie wygląda.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#173
A więc
Piotr z ramom walnołeś babola to nie alu.( gdzie widziałeś ramę z tak cienkimi rurkami alu.bo ja nie)
Wideł (daje fote maniek za potężny) marcoch jest delikatny i pasuje do tej delikatnej ramki .
Kolory napisów to są orginalne naklejki i boń cie panie co kolwiek tam zmieniać takie kolory wychodziły i takie maja być i kropka to nie szmira z dorabianymi naklejkami pod kolor Pan Słodowy ORGINAŁ??????
...............Więc ...nie....myśl.....bo ....pan ...zdał....a.....pani.....się.....zdawało...... :mrgreen: :mrgreen:
Skolioza ma racje tak wychodziły w tamtych latach DB
Focker daj widelec do przymiarki zobaczymy jak będzie wyglądał (Jak będzie pasował może ci nie oddam :roll: )
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
Załączniki
rimg0041medium.jpg
Za potężny

#174
no to sie walnąłem .............. w morde jeża , zrobiłeś takie foty że rozbłysk słońca je rozszerzał ......a nie otaczam sie katalogami jak Skolioza dookoła łożka , na kozetce, na ścianach , w kibelku ...plecaku, na rowerze, na basenie ..... :mrgreen: :lol: hehehehe

ja tam se zawsze znjde coś aby podtrzymywać ...temat :lol:
www.velotech.pl

#179
Żle sie wysłowiłem chodziło mi mniejsza skala reg. bez sztywnego,cieńsze golenie- uboższy
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31
cron