SCOTT COMP Racing 1994 ;-)

#1
Jak już wcześniej wspomniałem przejąłem projekt przywrócenia do życia SCOTTa COMP Racing z 1994r.od naszego forumowego kolegi.
Pomysł na odnowienie tego typu ramy chodził już dosyć długo za mną, ale jakoś tak bez większych starań przeglądałem oferty z allegro.
Wydaje mi się, że będzie to jedyny i nie powtarzalny COMP Racing na świecie ;). Być może niektórzy pomyślą sobie, że to pewnego rodzaju profanacja, ale ja uważam że w tym przypadku rama ma prawo być tak okraszona. Najważniejsze że mi się podoba, a rower znów będzie łykał górskie szlaki (od święta;) ).
Składany będzie nieśpiesznie więc wyjedzie z garażu pewnie dopiero pod koniec przyszłego roku.

1994
Obrazek


2012
Obrazek



Ramka po wypiaskowaniu:
Obrazek




za jakiś czas wrzucę nowe fotki z poczynań himayera z aerografem :)

#6
smolar pisze:to jedna z najładniejszych ram jakie widziałem,jak chcesz ją oszpecić?
no, jak to jak...
płomienie z przodu, a z tyłu to co tam wyjdzie ;-)

#10
Piotr pisze:wandal i to w moim mieście jeszcze , nie strzymam malować skota ...... te akurat lubiłem bo pękały przy mufie po prawej stronie :mrgreen:
chyba pod tobą ;-)
ja po prostu mam lepsze pomysły od scotta ;-)

#11
Dobrze!! Dawaj ja w ciapki albo pajęczynkę ;-)
Ratujmy retro od śmierci na śmietniku!
Cannondale: Delta V '92 ; F700 '94 ; F700 '95 ' F700 '01 ' Super V Raven '01 ; Jekyll '03. Trek 950 Singletrack '95 Diamondback Ascent '89. Forfiter '96 Giant XTC NRS Team '01 Marin B17 FRS in progress

#12
jeśli chodzi o fantazyjne malowanie to ja w projekcie który mam w głowie wyobrażam sobie ramę całą na granatowo z małymi srebrnymi gwiazdkami, tak by już z odległości 2m wyglądały na punkciki bez kształtu. Gwiazdki generalnie miały by być albo w kolorze stali (zdrapany lakier) albo sam nie wiem - nie wiem jak to ugryźć, z resztą i tak jeszcze nie mam dobrej ramy

#30
jeszcze mam czas ale wolę z wyprzedzeniem ogłosić chęć zakupu białego UNICHOCKa w fajnym stanie, a zatem jak na coś takiego się natkniecie to proszę o cynk.
cron