Raleigh USA Peak 92'

#1
https://picasaweb.google.com/1098271290 ... lMnc_-KECQ#

bardzo ciekawa rama, główne rurki anodowane aluminium easton 6000, tylny trójkat, główka i łączenia - chromomolibden. widelec alu. przedłużyłem rurke i przerobiłem na aheda. korba stx-rc tylko z blatem, manetki stx se, stery "kowalskiego" przetoczone pod aheda, koła tymczasowe, bede robił na piastaxh stx rc i mavicach xm 317.
jest to sprzęt używany przeze mnie na codzień, na miasto, dlatego zdecydowałem się na sliki i pozostawienie tylko 7 przełożeń. polecam, świetnie sie sprawdza.

pzdr
marian
Ostatnio zmieniony 2011-12-15, 12:45 przez nairam, łącznie zmieniany 1 raz.

#5
Fajna maszynka. Palce lizać.
Tylko te hamulce jednak bym zmienił, bo z klamkami STX SE cantilevery będą znacznie fajniej hamowały. Możesz spróbować - jeśli się nie spodoba, to zawsze jest opcja powrotu do starego zestawu.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#6
dobrze Focker prawi - przy tym zestawie kontrolujesz przednie koło w ogóle? ;-)
co do ramy - miałem bardzo podobną Meridę kiedyś (Al-Bon Tech XT) Takie łączenie robi na prawdę fajne wrażenie stylistyczne! Niestety moja ramka była sporo za duża więc się rozstaliśmy...
a na miesko-retrobajkową stylizację polecam jeszcze mostek amortyzowany z elastomerem - trochę komfortu, choć niewiele, za to ludzie się patrzą jak na ufo :mrgreen:
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#7
no to żeś ją troche spaszczył :shock: no ale to rower do roboty .
Jak pamiętam swojego Raleigha to był na pełnym DX chyba , gdzieś musze fotek poszukać.
Ale jakbyś chciał wrócić do oryginału to baza jest ciekawa.
www.velotech.pl

#10
hehe. cholera, teraz dostrzegłem, że rower z ortodoksyjnego punktu widzenia wydaje się być paskudnie zeszpecony ;) te v-brejki, nie zauwazyliście także, że uciąłem przelotkę do cantilevera (niektórzy w tym momencie przygotowują zapewne lalki voodoo i długie szpilki) ;)no i nie jest do końca mtb.. ale dla mnie to jest pełnowartościowy rower użytkowy. piekielnie twardy to fakt, ale jest (nie przechwalając się) strasznym kocurem. przyspieszenie ma przekozackie, jest zwrotny, te v-brejki z klamkami od canti na prawdę dają rade, zawsze tak miałem, jestem przyzwyczajony. oczywiście marzeniem byłoby mieć xtr 900, ale nie od razu kraków zbudowano ;) sztyce za to mam fajną no nie?? ;) kupiłem rok temu nówke w sklepie w piasecznie za 60zł chyba :)
panowie, dzięki za dobre słowo, jak rówież za krytykę.
zrobie rachunek sumienia, zastanowie się nad sobą, obiecuje że następna maszyna będzie bardziej rasowa i godna tego zacnego forum.
ps. drugiego roweru roweru, na trzeźwo to już się chyba nie odważe pokazać ;)
szacun
peace

#13
witam.

mam taki patent w moim grantech'u i działa to naprawde spoko :-) cr-mo tłumi drgania a alu owoduje że rama jest lżejsza...
A no i w sumie mam fajne porównanie Bo brat ma tez meride al bon tech lecz w prostszy model i u niego bruk czuć dUŻO bardziej...

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996
cron