#4
Przyznam, że jestem niepocieszony, już miałem wizje mojej poczciwej judy xc z teflonowymi goleniami...
Ale dziękuję za odpowiedzi. Nie chcąc zakładać nowego tematu mam jeszcze pytanko, zakupiłem na tablica.pl dosłownie za 35zł z wysyłką takiego oto RS judy XC. Na 63mm skoku mi to ewidentnie nie wygląda, na long travel 80mm??? też za duży się wydaję. Może to jakis mało popularny model? Czy po prostu wytwór czyjeś inwencji twórczej?
Załączniki
RS XC.jpg

#5
To wygląda na składaka z dwóch modeli. Dół jak widać XC97, a góra prawdopodobnie Judy 100 1999 (charakterystyczne korki).
Ja bym się z takim skokiem trochę bał jeździć - bo dolne golenie są z pierwszej serii gdzie podkowa była w jednym kawałku z goleniami. Potrafiło to strzelić przy skoku 63mm, o 100mm nie wspominając. Dlatego w późniejszych wersjach Judy ma podwyższone dolne golenie - i z takimi właśnie oryginalnie występowała Judy 100:
Obrazek
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#6
Focker, wkleiłeś ciekawe zdjęcie, a mianowicie to zdjęcie było kiedyś na aukcji ebay, którą wygrałem, ale nie dostałem amorka jak na zdjęciu, tylko jakąś gorszą wersję ze stalową sterówką, plastikowymi pokrętłami/korkami i do tego z odchodzącą farbą (tylko jej kolor się zgadzał) ;-) ostatecznie paypal kazał odesłać amorek, ale nie pamiętam, czy przypadkiem nie musiałem pokryć kosztów wysyłki zwrotnej :-| - taka historyjka nie na temat :-)