#31
Ja bym stawiał na 2 miejscu na Barula, z tego co mnie pamięć nie myli to tylko on był w stanie nadążyć za Wiejakiem. Zawody to taka popierdółka w Bydgoszczy podczas targów rowerowych bodajże w 97 roku.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#32
Barul byl szczuplejszy,a moja zonka ktora w tamtych czasach byla na prawie wszystkich wiekszych trasach wyscigow mtb w Polsce tez obstawia ze to sylwetka Jacka(ale ich pozycja pod ta gorke jest taka dziwna ,ze zagadka moze byc trudna do rozwiazania
co do miejsca 3 to nie " Ziolek" bo on w 97 na zmiane raz w czerwonej koszulce "speca" raz w zielono bialej "legii"
na Hawk´ach (z kadry) jezdzili i Mariusz Gil (ale on byl drobniejszy) i Kajser(ale ten to najwyzszy-tez tu nie pasuje) Tadziu Korzeniewski (on takie wyscigi lubil,ale to nie jego sylwetka)....... moze to ktos z "baszty bytow" od Tadzia (tam polowa ludzi przez kadre sie przewinela :-( :-( :-( :-(

ps
pytam jeszcze raz!!!!!!!!!!!!! cos Ty robil w tamtych czasach???(mam na mysli to cale" archiwum mtb")
pozdro
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#33
cos sobie w glowie ukladam :idea: :idea: :idea: :idea:
ktos z Twoich bliskich lub znajomych to nie organizator imprezek pt Targi Rowerowe
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#34
Marcin, rozumiem, że targają Tobą wielkie rozterki, że jesteś wręcz skonfundowany, ale opanuj swoje palce i nie używaj więcej niż jednego wykrzyknika, czy znaku zapytania! Tak też przeniesiesz emocje, a przynajmniej tekst będzie czytelny oraz nie wywoła ataku paniki u bardziej wrażliwych czytelników....
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#35
chrzanek pisze:Marcin, rozumiem, że targają Tobą wielkie rozterki, że jesteś wręcz skonfundowany, ale opanuj swoje palce i nie używaj więcej niż jednego wykrzyknika, czy znaku zapytania! Tak też przeniesiesz emocje, a przynajmniej tekst będzie czytelny oraz nie wywoła ataku paniki u bardziej wrażliwych czytelników....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
????????????????????????????????????????????????
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
co mi zrobisz jak mnie zlapiesz ?(tylko jeden znak zapytania-jakby cos ;-) )
pozdrawiam
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#36
zaordynował bym Ci kilkugodzinną sesję na forum onetu :)
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#37
fakt ostatni post przegialem -ale to dla zartu ;-) ;-)
miejsce w ktorym jestesmy to INNE DYSKUSJE CIEKAWOSTKI ROWEROWE(humor ciekawostki)
siedem3 zamieszcza zdjecie (ktore jest esencja tamtych czasow ) i nie ma sie co dziwic ze trace panowanie nad palcami :lol: :lol:
ps
co to jest forum onetu ??
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#38
chodzilo mi o komentarze, taki mały lapsusik :D
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#39
marcin74 pisze:cos sobie w glowie ukladam :idea: :idea: :idea: :idea:
ktos z Twoich bliskich lub znajomych to nie organizator imprezek pt Targi Rowerowe
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
poszło PM.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#44
zamykając temat Haro i Jana Wiejaka - udało mi się odnaleźć zdjęcie o którym wspominałem :-)

Obrazek
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#45
dlaczego zamykajac temat ????
temat bardzo ciekawy ,a zdjecia tak unikalne,ze az prosi sie o kontynuacje !!!!
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#47
Prawdę mówiąc niewiele osób wiedziało na tych zawodach kto to jest. Nie każdy śledził to co się dzieje na arenie wyścigów w USA w tamtym czasie. A uśmiech jest naturalny, jak każdego Amerykanina , lub osoby przez dłuższy czas tam mieszkającej. To my jesteśmy takie smutasy. Poza tym to bardzo sympatyczny gość. W tamtym czasie próbował rozkręcić w Polsce przedstawicielstwo Haro i innych części. Trochę pogadaliśmy. jak każdy tego typu człowiek to kopalnia historii ze świata MTB i różnych ciekawostek.

A może by utworzyć watek z RetroHeroMTB...? Można by tam pogadać o ludziach/zawodnikach z tamtych czasów właśnie. Ja mam jeszcze trochę zdjęć, pewnie inni także. Co myślicie?

EDIT: Właśnie znalazłem wątek Hall of Fame - może w takim razie przenieść?
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra
cron