#3
<apel>prosze nie umieszczac linkow w tylule postow </apel>
Był: pewna Gusta, Votec F7 '99, jakiś karbonowy Scott, trzeszczący Mountain Cycle San Andreas, całkiem ładny Rocky Mountain Blizzard '96, Intense M1 '03,

#12
@Justin - Jest szansa byś opanował ten linkowy śmietnik?
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#15
Wszystko fajnie ale ja dzisiaj będę upierdliwy. Czy to tak trudno znaleźć odpowiedni dział do wrzucania takich rzeczy a nie wklejać linki gdzie popadnie. Przy takiej anarchii to niedługo do ładu ani składu na tym forum nie dojdziemy.

#16
Zdecydowanie popieram słowa Radzieja - ludzie, zobaczcie jak to wygląda. Jakby znowu się Chińczyki włamywały forumowiczom na konta. justin_2006 - weź jakoś po ludzku zakładaj tematy, bo robisz taki rozpiedziel na forum, że się smutno robi. Nazwij porządnie temat, we właściwym dziale. To nie jest śmietnik do wklejania linków, tylko forum dyskusyjne!
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#18
szczerze mówiac to ja nie czaję kogo te linki przedstawiają i co maja na celu?? promocja czyjejs osoby czy samochwałstwo. gdybym nic innego nie robił przez miesiac tylko trenowal wheelie to pewnie bym całą łódz wwkoło objechał na tylnym kółku. tylko PO CO??
/// 4x Specialized /// ;)

#19
heh... ja nawet nie zaglądałem na te linki... :roll:
Dobra, Justin rób porządek i nie zawracaj głowy robotą adminowi bo juz w innych tematach też słusznie narzekają...
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#21
Ok przepraszam jak najmocniej. Więcej już nie będę. Dodałem tylko ten link w dwóch miejscach. Nic więcej. Po prostu koleś spoko zapieprza. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Założę się że możesz trenować ile chcesz i i tak nie będziesz tak umiał jechać na jednym przez taki kawał. Ja już trenuje 3 lata. Wheelie tak łatwo nie przychodzi. Jak dobrze złapie pion na boki to uda mi się przejechać 100m

#22
to musisz chlopcze jeszcze wiele trenowac lub zmien trenera , bo po 3 latach powinienes na jednym smignac po rowniku ;) zmien temat tego watku, bo w szlaczki malo kto chce wchodzic , wystarczy zatytulowac,np super wheeli lub cos podobnego, a zefajnie gosc smiga moze i tak, ale wlepili inni userzy juz kolesi co naprawde robia to po mistrzowsku, przelicz ile to jest 65mil/h na przednim kole ;) i bez urazy zdecydowanie, ale nikogo uz takie sztuczki na tym forum nie dziwia, bez wzgledu na to czy sami potrafimy tak wheeli wykonac czy nie...

#23
Dobra zmienie ale to poźniej bo teraz mi się nie chce. Właściwie to nie wiem jak.Czekam na młodszego brata on jest hakerem to mi pomoże. Bez przesady ja się nie skupiałem na trenowaniu wheelie. Tak na boku to do tego trzeba mieć trenera?? Są jakieś tajniki nauki jazdy na jednym kole?? Może ja coś źle robię.

#24
justin_2006 pisze:Dobra zmienie ale to poźniej bo teraz mi się nie chce.
Bez komentarza...
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#26
justin_2006 pisze: Właściwie to nie wiem jak.Czekam na młodszego brata on jest hakerem to mi pomoże. Bez przesady ja się nie skupiałem na trenowaniu wheelie.
spójrz na pierwszy post w tym temacie, w prawym górnym rogu (tego posta) jest tam napis "EDYTUJ", klikasz w to i edytujesz, możesz zmienić treść i tytuł, tak jakbyś pisał pierwszy raz.
W sumie, chyba nie masz się co śpieszyć specjalnie ze zmianą nazwy tematu, bo już każdy na forum wie co za dyskusja kryje się pod tym tytułem. Moim zdaniem - przede wszystkim uważaj na przyszłość.
Większość tego typu linków użytkownicy forum wklejają w "ShoutBox", jak jesteś na stronie głównej forum, to masz owego ShoutBox'a na samym dole.